Wywiad wideo

„Człowiek nie wie, co to lęk, dopóki…”. Piotr Kraśko kończy 46 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik 11 lipca 2017 16:00

Piotr Kraśko kończy 46 lat! W naszym filmowym wywiadzie opowiada o rodzinie, najciekawszych wyzwaniach zawodowych i miłości do koni. Przewiduje też, że jego córeczka będzie najlepszym jeźdźcem w rodzinie. Opowiedział nam, jak to jest być ojcem trójki dzieci, czego uczy je od najmłodszych lat. Dziennikarz ostatnio nie narzeka na nudę - jeden tydzień wywołał rewolucję w jego życiu zawodowym i prywatnym. Rok temu po 25 latach pracy w TVP, pożegnał się z „Wiadomościami”, w czwartek urodziło mu się trzecie dziecko – córeczka Laura.  Rozmawiamy zatem ze szczęśliwym tatą stojącym przed nowymi wyzwaniami.

 

Co według niego jest w życiu naprawdę ważne?
Piotr Kraśko:
Dam taki prosty przykład. Byliśmy z Kingą Rusin na otwarciu Kliniki Rehabilitacji przy Centrum Zdrowia Matki Polki, która powstała dzięki Fundacji TVN. W pewnym momencie przeszliśmy na oddział tuż obok – to była kardiochirurgia dziecięca. Wspaniały, niebywale skromny lekarz opowiadał nam o dzieciach, które tam leżą. Jednym z nich był wcześniak ważący mniej niż 1000 gramów. Prawie cztery razy mniej niż moja córka, która chwilę wcześniej się urodziła. I ten niesamowity człowiek miał zrobić temu maleństwu operację serca, która była jedyną szansą na jego ocalenie. Kiedy znajdzie się pani w takim miejscu i pomyśli, że to mogłoby być pani dziecko, to rozumie się bardzo szybko, że nasze codzienne lęki i niepokoje są niczym w porównaniu z tym jednym oddziałem w jednym szpitalu. A to, co ja robię w pracy, jest bez znaczenia w porównaniu z tym, co robi ten wspaniały człowiek, który dla kilkorga dzieci każdego dnia jest jedyną nadzieją. Poza tym inaczej mówi się o wydarzeniach z początku roku po miesiącu pracy w nowym miejscu.

 

Polecamy też: Zobaczcie też film z sesji, do której inspiracją była postać amerykańskiego amanta kina Steve'a McQueena.

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach