NOWY NUMER

Piotr Adamczyk dla Viva.pl: „Mroczne kino też mi się podoba”

Piotr Wojtasik 29 stycznia 2017 14:15

Jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów możecie podziwiać w nowej VIVIE!.

 

Za zdjęcia odpowiada młody polski fotograf, Adam Pluciński. A czterdziestoletni Piotr Adamczyk wygląda w niej naprawdę seksownie. Mimo napiętego grafiku, znalazł czas na wywiad. Opowiedział nam o pracy na planie filmu Macieja Pieprzycy „Jestem mordercą”, o którym dużo mówiło się podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 

Zobacz też: „Sztuka kochania” tylko dla dorosłych! Zobacz zwiastun filmu w wersji „bez cenzury” [WIDEO]

 

Jeśli jednak wolicie Piotr Adamczyka w bardziej seksownym wydaniu, albo też całkiem nowego polecamy „Sztuka kochania” bez cenzury i wywiad z Piotrem o rozbieranej roli.

 

Polecamy też:  „Sztuka Kochania”. Odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej, Magdalena Boczarska opowiada, jak została „panią od seksu”

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.