NOWY NUMER

TYLKO U NAS Paweł Deląg mówi o swojej rodzinie i życiu na walizkach. EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 25 kwietnia 2017 12:15

Paweł Deląg to polski aktor debiutujący w 1993 roku równocześnie na deskach Teatru Powszechnego oraz w obrazie Stevena Spielberga "Lista Schindlera". Wówczas jego kariera momentalnie się rozwinęła. Wszyscy pamiętają jego role w "Młodych wilkach", filmie "Chłopaki nie płaczą" czy głośnym "Quo Vadis?". Od 2008 roku przystojny artysta podbija serca fanek również za wschodnią granicą, występując w głównych rolach w tamtejszych czołowych produkcjach. Przez to dziennikarze przypuszczali, że aktor na stałe mieszka w Rosji. Sam mówi: "Media mi wmawiają, że mieszkam w Moskwie, że mam tam wielkie mieszkanie, i tak się tego uczepili, że wymyślają różne niestworzone rzeczy. Są to same kłamstwa i bzdury. Nie. Nie mieszkam w Moskwie, nigdy nie miałem tam mieszkania. Jak mam pracę, to tam jeżdżę, ale żyję w Polsce".

Polecamy też: Przyłapaliśmy Pawła Deląga o poranku.... Jego fanki muszą to zobaczyć!

Tylko w naszym wideo Paweł Deląg zdradził czy łatwo jest mu żyć ciągle podróżując oraz czy nie doświadcza samotności. Tłumaczy nam również, dlaczego tak bardzo czuje się zobowiązany do pomocy starszym członkom swojej rodziny. Czego najbardziej pragnie aktor?

Wywiad Beaty Nowickiej z Pawłem Delągiem znajdziecie w najnowszym numerze magazynu VIVA!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017, VIVA! 8/2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.