NOWY NUMER

Lot balonem? Szkolony gepard? Zapomnij! - czyli jak oświadczał się Tomasz Gudzowaty

Roman Praszyński 17 grudnia 2016 12:15

W najnowszej VIVIE! Tomasz Gudzowaty opowiada, jak zakochał się i wyznał miłość swojej żonie, Melody Mir, Wice Miss Świata. Poznali się w Sau Paulo, gdzie robił jej zdjęcia. Zakochał się od razu, ale zwlekał z konkretami. „Miałem problem. Dostrzegłem osobę bardzo prawą, bardzo mądrą i piękną. Zakochałem się, ale długo byliśmy ze sobą i nie byliśmy. Byłem bardzo nieśmiały”, opowiada.

 

Zobacz też: „Poród to mistyczny akt”. Tomasz Gudzowaty o swojej pięknej żonie i narodzinach córek w najnowszej VIVIE!

 

Dopiero śmierć ojca, z którym był bardzo związany, wpłynęła na jego decyzję o związku z Melody. Zrozumiał, że nie może bez niej żyć. Postanowił się oświadczyć:

 

„- Planował Pan lot balonem?

Nie. Ale przyjaciel radził mi, żebym wziął Melody na safari, gdzie wytrenowany gepard przyniósłby pierścionek w pysku. Powiedziałem mu: „Zapomnij”. Spotkałem się z Mel w Barcelonie. Zamówiłem do pokoju hotelowego białe róże. Mel była zdziwiona: „Dlaczego białe? Zawsze dajesz mi czerwone!”. „Mel”, powiedziałem. „Kocham cię bardzo od samego początku. Ale mogę być z tobą tylko jako twój mąż. Jeżeli zgadzasz się, to bardzo proszę cię o rękę”. Odpowiedziała, że tak. Po prostu”.

 

Gdzie Tomasz Gudzowaty i Melody Mir wzięli ślub, dlaczego mąż fotografował żonę wśród dzikich psów i jak rodziły się ich dzieci w najnowszym numerze VIVY!

 

Ewa i Jerzy Stuhrowie
Fot. Robert Wolański

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?