NOWY NUMER

Lot balonem? Szkolony gepard? Zapomnij! - czyli jak oświadczał się Tomasz Gudzowaty

Roman Praszyński 17 grudnia 2016 12:15

W najnowszej VIVIE! Tomasz Gudzowaty opowiada, jak zakochał się i wyznał miłość swojej żonie, Melody Mir, Wice Miss Świata. Poznali się w Sau Paulo, gdzie robił jej zdjęcia. Zakochał się od razu, ale zwlekał z konkretami. „Miałem problem. Dostrzegłem osobę bardzo prawą, bardzo mądrą i piękną. Zakochałem się, ale długo byliśmy ze sobą i nie byliśmy. Byłem bardzo nieśmiały”, opowiada.

 

Zobacz też: „Poród to mistyczny akt”. Tomasz Gudzowaty o swojej pięknej żonie i narodzinach córek w najnowszej VIVIE!

 

Dopiero śmierć ojca, z którym był bardzo związany, wpłynęła na jego decyzję o związku z Melody. Zrozumiał, że nie może bez niej żyć. Postanowił się oświadczyć:

 

„- Planował Pan lot balonem?

Nie. Ale przyjaciel radził mi, żebym wziął Melody na safari, gdzie wytrenowany gepard przyniósłby pierścionek w pysku. Powiedziałem mu: „Zapomnij”. Spotkałem się z Mel w Barcelonie. Zamówiłem do pokoju hotelowego białe róże. Mel była zdziwiona: „Dlaczego białe? Zawsze dajesz mi czerwone!”. „Mel”, powiedziałem. „Kocham cię bardzo od samego początku. Ale mogę być z tobą tylko jako twój mąż. Jeżeli zgadzasz się, to bardzo proszę cię o rękę”. Odpowiedziała, że tak. Po prostu”.

 

Gdzie Tomasz Gudzowaty i Melody Mir wzięli ślub, dlaczego mąż fotografował żonę wśród dzikich psów i jak rodziły się ich dzieci w najnowszym numerze VIVY!

 

Ewa i Jerzy Stuhrowie
Fot. Robert Wolański

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?