„Robię, co mogę, żeby go powstrzymać”

Gabriela Czernecka 29 kwietnia 2018 19:00

Perfekcyjna sylwetka Joanny Krupy dla wielu stanowi wzór godny naśladowania. Nic dziwnego, bowiem modelka intensywnie dba o to, by zawsze być w formie. Gdy urodzi jej ciało nie będzie już takie samo. Czy zastanawia się nad tym? Myśli o starzeniu się? Jak reaguje na propozycje poprawienia swojej urody przy użyciu skalpela? W ekskluzywnej i szczerej rozmowie z Romanem Praszyńskim dla VIVY! Joanna Krupa opowiada o tym, jak wyobraża sobie swoją przyszłość.

Joanna Krupa o poprawianiu urody

Kręci Cię odsłanianie swojego ciała?

Joanna Krupa: Od początku wiedziałam, że w modelingu trzeba będzie pokazać sexy bieliznę czy bikini. Ale wiedziałam też, że nigdy się nie zgodzę zrobić coś wulgarnego. Gdy zdecydowałam się dwa razy pozować dla „Playboya”, magazyn miał wtedy wysoki poziom. Na okładkach były największe gwiazdy. Bardzo mi to pomogło w karierze i jestem z tego bardzo dumna.

A moment odsłaniania ciała? Niektórym to sprawia przyjemność.

Dla mnie to praca. Urodziliśmy się nago, ciało to coś pięknego, ja ciężko pracuję, żeby zachować je w formie. Ale nie kręci mnie pokazywanie ciała.

Urodzisz dziecko, Twoje ciało nie będzie już tak atrakcyjne. Myślisz o tym?

Trochę się boję, nie będę kłamać, że jest super. Ale będę próbować wszystkiego, żeby utrzymać formę. Będę w ciąży chodzić na fitness, jeść zdrowo, nie tyć obłędnie. Będę o siebie dbać, a co będzie – zobaczymy. Ja po prostu chcę mieć dziecko.

A co myślisz o starzeniu się? Zwłaszcza, że Twoja kariera tak zależy od ciała.

Serio? Staram się o tym nie myśleć. Wiem, że ten czas kiedyś nadejdzie. Robię, co mogę, żeby go powstrzymać. Witaminy, kremy, zabiegi.

A skalpel?

Gdy widzę niektóre kobiety w LA, kiedyś piękne, teraz o twarzach z plastyku, to jest okropne. One wszystkie są do siebie podobne.

Dziś się bronisz. A jutro?

W życiu bym nie chciała tak wyglądać. Gdy się o siebie dba, nie opala się na słońcu, używa kremów, maseczek, laserów, gdy się zdrowo odżywia, można troszkę zwolnić starzenie się. Jest kilka tricków.

Masz pomysł, co będziesz robiła jako starsza pani?

Próbuję żyć każdym dniem. Gdy planujemy za bardzo do przodu, zwykle czeka nas rozczarowanie. Ja lubię niespodzianki.

Cały wywiad z Joanną Krupą w nowej VIVIE! w kioskach już od 30 kwietnia! 

VIVA! 9/2018

Joanna Krupa eksploduje szczęściem. Modelka po raz pierwszy o narzeczonym Douglasie, miłosnych zakrętach, planach o powiększeniu rodziny i ślubie. Krzysztof Gojdź z kobietą, której zawdzięcza wszystko — mowa o mamie Danucie. Mimo że od romansu MonikLewinky upłynęło 20 lat, ta sprawa wciąż rozgrzewa media. Była stażystka prezydenta USA o tym, jaką cenę zapłaciła za romans z Billem Clintonem. Joanna Górska właśnie rozpoczęła nowe życie. Jej walkę z rakiem śledziła cała Polska, jednak synkowi obiecała, że się nie podda. Słowa dotrzymała. Dziennikarka opowiada o najtrudniejszych chwilach w życiu.  

1/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
1/5

2/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
2/5

3/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
3/5

4/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
4/5

5/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
5/5

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.