Dawid Kwiatkowski leży na łóżku
Fot. Adam Pluciński/Move
TYLKO U NAS

„Robiłem wszystko, co złe”. Czy Dawid Kwiatkowski jest niegrzeczny i dlaczego tatuaż ściągnął od Rihanny?

23 kwietnia 2016 20:14
Dawid Kwiatkowski leży na łóżku
Fot. Adam Pluciński/Move

Czy Dawid Kwiatkowski jest zbuntowany? W najnowszej kwietniowej VIVIE! wyznał, że był buntownikiem, ale te czasy ma już za sobą. Po tych szaleństwach został mu… tatuaż. Taki sam ma Rihanna.

Jak buntował się Dawid Kwiatkowski?
- Miałem taki czas, że byłem „rebelem”. Miałem 14 lat i byłem emo, miałem kolczyki, teraz mam po nich blizny. Włosy farbowałem na czarno. Robiłem wszystko, co złe. Ten czas minął i teraz mój blog to jestemdawid.com. Po prostu. Ostatnio nie mam czasu na myślenie o szaleństwie. Musiałem szybko dorosnąć - powiedział w VIVIE!. Co to znaczy „wszystko, co złe”? Pił, palił, ćpał?
- Nie ćpałem, ale na pewno pojawił się pierwszy alkohol. Nie byłem takim buntownikiem do końca. To był raczej efekt mody. Ale jakieś fajeczki koło szkoły, jak najbliżej, żeby było to ryzyko, pojawiły się. Każdy nastolatek przechodził okres buntu. Ja też - wyjaśnił.

 

Dawid ma tatuaż „fleur rebel”. Co to znaczy? I dlaczego właśnie to sobie wytatuował?
- To jest mój tatuaż na prawej ręce. Taki tatuaż ma też Rihanna, którą wielbię i cenię. Niestety, Rihanna była chyba pod wpływem czegoś, gdy go robiła, dlatego ma błąd – „rebel fleur” nie znaczy nic. Dwa rzeczowniki. Ale ja byłem trzeźwy i zrobiłem to poprawnie. To znaczy „zbuntowany kwiat”. Jestem zakochany w języku francuskim, w ogóle we Francji - powiedział wokalista.

Dawid czasy szaleństwa ma już za sobą. Kupił camper, żeby nie jeździć w trasy z zespołem, bo oni za dużo imprezują. Jego to już nie kręci? - Fizycznie nie dałbym rady. Oni mają swój fach w ręku i w razie czego zawsze strunę sobie zmienią. Ja nic nie zmienię i muszę mieć czas na regenerację. Lubię robić rzeczy, których nie powinienem, ale naprawdę się uspokoiłem. Pięć miesięcy temu zdarzyła się taka sytuacja. Miałem wszystko zaplanowane na cały tydzień, wywiady, jakieś imprezy, pamiętam, że nie był to koncert, bo koncertu bym nie odwołał. Pomyślałem: kurczę, dawno już nie zaszalałem. Pojechałem na lotnisko i wyjechałem na tydzień sam, nie mówiąc nikomu, nawet Igorowi. I to jest mój rebel - powiedział Dawid Kwiatkowski.

 

Polecamy też: Dawid Kwiatkowski ma bogactwo i tysiące kandydatek na żonę… A co poświęcił dla sławy?


Co jeszcze powiedział o dorosłości, byciu szefem i międzynarodowej karierze? Cały wywiad z gwiazdą w najnowszej VIVIE!. Od 21 kwietnia w kioskach.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…