TYLKO U NAS

Czuły czy zasadniczy? Misiek Koterski zdradził nam, jak odmieniło go ojcostwo!

Aktor szczerze o synku Fryderyku

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 13:41

Niegdyś skandalista i Piotruś Pan polskiego show-biznesu, dziś kochający partner i dumny ojciec Fryderyka. Misiek Koterski w październiku 2017 roku powitał na świecie synka. To pierwsze dziecko aktora i jego życiowej partnerki, Marceli Leszczak. Jak radzą sobie z rodzicielskimi obowiązkami?

Misiek Koterski o synku Fryderyku i ojcostwie

– Jestem na początku tej drogi, więc uczę się tego ojcostwa. Chyba nikt się nie urodził ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Jest to trudna rola, ponieważ jest to odpowiedzialność za drugiego człowieka i za to, jaki on będzie – podkreślił w rozmowie z Beatą Nowicką Misiek Koterski.

Misiek Koterski o partnerce, Marceli Leszczak

Aktor zdradził również, że ojcostwo nauczyło go ogromnego szacunku do kobiet, szczególnie życiowej partnerki, Marceli Leszczak, matki jego półrocznego synka. 

Co jeszcze wyznał w rozmowie na temat rodzicielstwa? Dowiesz się, oglądając wywiad wideo.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.