TYLKO U NAS

Czuły czy zasadniczy? Misiek Koterski zdradził nam, jak odmieniło go ojcostwo!

Aktor szczerze o synku Fryderyku

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 13:41

Niegdyś skandalista i Piotruś Pan polskiego show-biznesu, dziś kochający partner i dumny ojciec Fryderyka. Misiek Koterski w październiku 2017 roku powitał na świecie synka. To pierwsze dziecko aktora i jego życiowej partnerki, Marceli Leszczak. Jak radzą sobie z rodzicielskimi obowiązkami?

Misiek Koterski o synku Fryderyku i ojcostwie

– Jestem na początku tej drogi, więc uczę się tego ojcostwa. Chyba nikt się nie urodził ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Jest to trudna rola, ponieważ jest to odpowiedzialność za drugiego człowieka i za to, jaki on będzie – podkreślił w rozmowie z Beatą Nowicką Misiek Koterski.

Misiek Koterski o partnerce, Marceli Leszczak

Aktor zdradził również, że ojcostwo nauczyło go ogromnego szacunku do kobiet, szczególnie życiowej partnerki, Marceli Leszczak, matki jego półrocznego synka. 

Co jeszcze wyznał w rozmowie na temat rodzicielstwa? Dowiesz się, oglądając wywiad wideo.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.