TYLKO U NAS

Czuły czy zasadniczy? Misiek Koterski zdradził nam, jak odmieniło go ojcostwo!

Aktor szczerze o synku Fryderyku

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 13:41

Niegdyś skandalista i Piotruś Pan polskiego show-biznesu, dziś kochający partner i dumny ojciec Fryderyka. Misiek Koterski w październiku 2017 roku powitał na świecie synka. To pierwsze dziecko aktora i jego życiowej partnerki, Marceli Leszczak. Jak radzą sobie z rodzicielskimi obowiązkami?

Misiek Koterski o synku Fryderyku i ojcostwie

– Jestem na początku tej drogi, więc uczę się tego ojcostwa. Chyba nikt się nie urodził ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Jest to trudna rola, ponieważ jest to odpowiedzialność za drugiego człowieka i za to, jaki on będzie – podkreślił w rozmowie z Beatą Nowicką Misiek Koterski.

Misiek Koterski o partnerce, Marceli Leszczak

Aktor zdradził również, że ojcostwo nauczyło go ogromnego szacunku do kobiet, szczególnie życiowej partnerki, Marceli Leszczak, matki jego półrocznego synka. 

Co jeszcze wyznał w rozmowie na temat rodzicielstwa? Dowiesz się, oglądając wywiad wideo.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.