Maria Czubasze o operacji plastycznej
Fot. Viva! (14/2013)
VIVA! Tylko u nas

Czubaszek została zmuszona do operacji plastycznej

Kto ją zmuszał?

Hades 5 lipca 2013 14:02
Maria Czubasze o operacji plastycznej
Fot. Viva! (14/2013)

Maria Czubaszek jest jedną z barwniejszych telewizyjnych osobowości. Felietonistka umiejętnie lecz z dystansem porusza się po show-biznesie, jak i udziela się w kwestiach społecznych. Jej czasami dość kontrowersyjne wypowiedzi wywołują od czasu do czasu burzę w mediach. Zobacz: Szok! Czubaszek dwa razy usunęła ciążę

W najnowszym numerze "Vivy!" znalazł się kolejny szery wywiad z najpopularniejszą satyryczką w naszym kraju. Tym razem Czubaszek opowiedziała o kulisach udziału w programie "Sekrety Chirurgii". W reality show Maria miała poddać się lekkim zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej, natomiast jej mąż miał mieć skorygowane podgardle. Niestety zabieg nie mógł zostać wykonany na partnerze gwiazdy, dlatego producenci zasłaniając się kontraktem wymusili lifting powiek.

- W ostatniej chwili się okazało, że Karolak nie może sobie tego podgardla zoperować, bo ma za dużą krzepliwość krwi, A ja miałam podpisaną umowę. Chodziły zajawki, że będziemy w tym programie. Panie producentki więc wymogły na mnie, że skoro nie będzie męża, to ja muszę poddać się czemuś więcej niż zastrzykom. Protestowałam, że nie, że nie chcę, ale pan doktor Szczyt zaczął się we mnie wpatrywać i mówi: "Powieki się pani marszczą" - wyznała Czubaszek w rozmowie z "Vivą!".


Operacja felietonistki była szeroko komentowana w prasie kolorowej każdy chciał zobaczyć jak wyglądają jej nowe oczy:

- No właśnie, wczoraj jestem w sklepie, jedna pani z kolejki ciągnie mnie za rękę "Pani Mario, proszę podejść do okna. Zdziwiona pytam, o co chodzi, a ona: "Chciałam zobaczyć jak te pani oczy wyglądają" (...) Czytam jakieś pismo kolorowe i widzę wielki tytuł: "Czubaszek pocięła się dla męża". Nie dla męża tylko za męża - powinni napisać.


My bardzo lubimy Marię Czubaszek i cieszymy się, że ma ona spory dystans do siebie i całego świata. Felietonistka swoimi wypowiedziami łamie kolejne tabu i być może już niedługo więcej znanych osób nie będzie wstydziło się poprawiania urody przy pomocy najnowszych osiągnięć medycyny.

Zobacz: Mazurówna zrobiła operację plastyczną przed kamerami

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.