TYLKO U NAS

Jak wygląda wizyta u doktora Marcina Ambroziaka? EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 30 maja 2017 15:00

Marcin Ambroziak jest jednym z bardziej znanych specjalistów medycyny estetycznej w Polsce. Odwiedza go mnóstwo pacjentek (i pacjentów), a każda z tych osób ma zupełnie inne oczekiwania, którym niełatwo sprostać. Doktor dzieli swoich klientów na trzy grupy. Co im radzi?

Co Marcin Ambroziak radzi swoim klientkom

Tylko nam opowiedział, co jego zdaniem jest najważniejsze w medycynie estetycznej i jak traktuje kanony piękna. Zarówno on, jak i całe społeczeństwo dopiero uczą się tej dziedziny. Zmiany, jakie zaszły w ciągu ostatnich 10 lat, są ogromne, inna jest też świadomość pacjentek. Zaczynają rozumieć, czym jest starzenie się z godnością.

 

Wywiad z Marcinem Ambroziakiem w najnowszej VIVIE!, od czwartku w kioskach.

VIVA! numer 11/2017

Co jeszcze w numerze?

 

Na okładce Kayah! W wyjątkowym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie, życiowych porażkach i pozytywach, tęsknocie za miłością. Ponadto Jacek Olszewski – dziewięć lat temu, po stracie żony Agaty Mróz, został sam z córeczką, dziś znów jest zakochany! A także wstrząsająca historia upadku Brada Pitta oraz Barbara Hulanicki – Polka, która odmieniła oblicze mody.

 

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

 

Nowy numer VIVY! dostępny z książką i filmem "Krąg. The circle".

 

Krąg film
Fot. materiały prasowe

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.