TYLKO U NAS

Jak wygląda wizyta u doktora Marcina Ambroziaka? EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 30 maja 2017 15:00

Marcin Ambroziak jest jednym z bardziej znanych specjalistów medycyny estetycznej w Polsce. Odwiedza go mnóstwo pacjentek (i pacjentów), a każda z tych osób ma zupełnie inne oczekiwania, którym niełatwo sprostać. Doktor dzieli swoich klientów na trzy grupy. Co im radzi?

Co Marcin Ambroziak radzi swoim klientkom

Tylko nam opowiedział, co jego zdaniem jest najważniejsze w medycynie estetycznej i jak traktuje kanony piękna. Zarówno on, jak i całe społeczeństwo dopiero uczą się tej dziedziny. Zmiany, jakie zaszły w ciągu ostatnich 10 lat, są ogromne, inna jest też świadomość pacjentek. Zaczynają rozumieć, czym jest starzenie się z godnością.

 

Wywiad z Marcinem Ambroziakiem w najnowszej VIVIE!, od czwartku w kioskach.

VIVA! numer 11/2017

Co jeszcze w numerze?

 

Na okładce Kayah! W wyjątkowym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie, życiowych porażkach i pozytywach, tęsknocie za miłością. Ponadto Jacek Olszewski – dziewięć lat temu, po stracie żony Agaty Mróz, został sam z córeczką, dziś znów jest zakochany! A także wstrząsająca historia upadku Brada Pitta oraz Barbara Hulanicki – Polka, która odmieniła oblicze mody.

 

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

 

Nowy numer VIVY! dostępny z książką i filmem "Krąg. The circle".

 

Krąg film
Fot. materiały prasowe

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.