Małgorzata Rozenek w sesji dla magazynu "Viva!"
VIVA! Tylko u nas

Rozenek opowiedziała jak wygląda zabieg in vitro

Czas przełamać stereotypy

chimera 13 września 2012 14:11
Małgorzata Rozenek w sesji dla magazynu "Viva!"

Małgorzata Rozenek to jedna z niewielu polskich gwiazd, które przyznają się do zapłodnienia metodą in vitro (zobacz). Chociaż wśród polityków temat ten budzi mnóstwo kontrowersji, Perfekcyjna Pani Domu bez problemów przełamuje tabu. W nowym numerze magazynu "Viva!" gwiazda opowiedziała o swoim podejściu do trudnego tematu, a także opisała jak wygląda taki zabieg.

- Kiedy dotarło do mnie, że albo in vitro, albo nic to był w tym żal za utraconym welonem. Ale łatwiej wziąć się w garść i zrobić to, co należy. Od początku wiedziałam że się uda i że to będzie syn. Chociaż to była ciągła walka, należało zrobić ileś zastrzyków. Aż doszło do transferu zarodka. Na szczęście lekarze zwracają dużą uwagę, żeby odbyło się to w miłych i godnych warunkach, z piękną muzyką w tle.

Na pytanie, czy Rozenek jest osobą wierzącą, odpowiada:

- Moja sytuacja utrudnia mnie trzeźwy osąd. Nie mam problemu z Panem Bogiem, mam problem z Kościołem. Ten temat budzi ogromne emocje i każdy ma swoje racje.

Cały wywiad przeczytasz w nowym numerze magazynu "Viva!", za jedyne 2,99 złotych. W środku także szokujący wywiad z Kasią Figurą, która mówi o przemocy w rodzinie.

Zobacz: Tak wygląda syn Małgorzaty Rozenek urodzony dzięki in vitro

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.