Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
TYLKO W VIVIE!

Małgorzata Rozenek-Majdan: „Żałujemy, że wcześniej się nie spotkaliśmy, moglibyśmy mieć więcej dzieci”

Jak zareagowali, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami?

Elżbieta Pawełek 1 kwietnia 2020 07:44
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat otwarcie wypowiada się na temat in vitro. Dziś jest szczęśliwą mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie, a już niebawem prowadząca Projekt Lady ponownie zostanie mamą. Szczęśliwy tata, Radosław Majdan mówi: „Naprawdę nie mogę się już doczekać, kiedy go zobaczę. Chyba mi serce pęknie z radości”. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zareagowali, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami i jak ich najbliżsi przyjęli tę radosną wiadomość? Oto, co powiedzieli Elżbiecie Pawełek w najnowszym wywiadzie magazynu VIVA!.

Pamiętacie moment, w którym usłyszeliście tę radosną nowiną, że będziecie mieć dziecko?

Radek: Byliśmy wtedy u doktora Piotra Lewandowskiego z kliniki nOvum, który powiedział nam o tym ze łzami w oczach. Ale z początku, doświadczeni już niejednym niepowodzeniem, nie mogliśmy wyzwolić w sobie naturalnej radości. Dopiero od niedawna odczuwam spokój.

Małgosia: Jak już widzi się na USG dziecko, to człowiek zaczyna wierzyć, że nie może się wydarzyć nic złego. Dopiero wtedy zaczęliśmy sobie pozwalać na wybuchy radości. Któregoś dnia, to był czwarty miesiąc, obudziłam się spanikowana, że moje dziecko nie ma żadnych ubranek. Że jeszcze nic mu nie kupiłam i jestem kompletnie nieprzygotowana na jego przyjście. Miałam też kilka takich dni, podczas których nałogowo siedziałam w internecie i zamawiałam dla niego różne rzeczy, co mi sprawiało ogromną przyjemność. Ale efekt był taki, że przyszło potem tych rzeczy za dużo.

Mówisz, że Twoim hasłem jest: „Do trzech razy sztuka”. To Twoje trzecie małżeństwo, a teraz będziesz mieć trzecie dziecko…

Małgosia: Jest w nas bardzo dużo miłości. A im więcej jej dajesz, tym więcej jej dostajesz. Trochę żałujemy z Radkiem, że wcześniej się nie spotkaliśmy, bo już moglibyśmy mieć więcej dzieci.

Radek: Czasami spotykamy się z opiniami: „Fajnie macie, trzy psy, dwójka dzieci, a niebawem będzie trzecie”. A ja dodaję: „Mamy jeszcze dwie mewki japońskie”. I widzę u ludzi zdziwienie. Małgosia przyniosła je z planu jakiegoś programu. Są niesamowite, budzą się z nami i tak pięknie śpiewają, że czujemy się jak na wakacjach. Wnoszą do domu energię.

Jak Wasze rodziny przyjęły wiadomość, że spodziewacie się dziecka?

Radek: Bardzo długo nie mówiłem nic swoim rodzicom, żeby nie zapeszać. Ale jak się dowiedzieli, nie kryli radości. I dziś dzielą razem z nami to szczęście.

Małgosia: W naszych rodzinach dzieci zawsze były ważne. Brat Radosława, podobnie jak mój, ma troje dzieci, jego siostra dwoje. W domu rodzinnym Radka wspaniale też przyjęto moich chłopców, gdzie są traktowani jak reszta dzieci. Tak więc kolejne dziecko staje się kolejną radością. Niedawno moja teściowa kupiła kalendarz pod tytułem: „Moje najważniejsze chwile”, w którym chce zapisywać wszystkie momenty związane z moją ciążą i przyjściem na świat naszego synka. Nasze rodziny były na tyle taktowne, że nigdy nie dociekały szczegółów związanych z naszym staraniem się o dziecko. Ale wiedziały, ile to nas kosztuje wysiłku… 

Cały wywiad w najnowszym numerze magazynu Viva! od czwartku, 2 kwietnia w punktach sprzedaży i w sieci w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl. Przypominamy, że wszystkie sesje z najnowszego wydania magazynu VIVA! powstały przed wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020, okładka
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.