TYLKO U NAS

Dr Krzysztof Gojdź: „Najpierw miałem być księdzem”

Jak został lekarzem medycyny estetycznej?

Gabriela Czernecka 28 kwietnia 2018 16:01

Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Krzysztof Gojdź? To obecnie najpopularniejszy w Polsce lekarz medycyny estetycznej. Skończył medycynę, Amerykańską Akademię Medycyny Estetycznej i Amerykańską Akademię Medycyny Anti Aging w Miami, jest doktorem nauk medycznych, magistrem ekonomii po Szkole Głównej Handlowej i wykłada medycynę na całym świecie, rozwija sieć klinik medycyny estetycznej, „leczy” w TVN i tańczy z gwiazdami w Polsacie. Zanim jednak zdecydował się na medycynę, miał być... księdzem!

VIVA!: wywiad z Krzysztofem Gojdziem

Krzysztof Gojdź w rozmowie z mamą i dziennikarką VIVY!, Katarzyną Piątkowską zdradził, że to nie medycyna estetyczna była jego planem na życie.

Płakała Pani kiedyś przez niego?

Danuta: Nie przypominam sobie.

Krzysztof: Byłem tak grzeczny, że nie dawałem mamie powodu do płaczu. Nudy.

Wszystko dzięki mamie. To ona podsunęła mi ten pomysł, bo ja nie wiedziałem, kim chcę zostać. 

Jak Twoja mama zareagowała na pomysł, że zostaniesz lekarzem?

Krzysztof: Spełniło się jej marzenie. To ona podsunęła mi ten pomysł, bo ja nie wiedziałem, kim chcę zostać. Mama rzuciła kiedyś: „A może byś został lekarzem?”.

Wszystko to „wina” Twojej mamy. 

Danuta: Przyznaję się.

Krzysztof: Wszystko dzięki mamie. Od kiedy byłem malutki, cały czas goniła mnie do nauki, do książek.

Danuta:Ja cię nie goniłam, synuś, tylko sam się nauczyłeś czytać. Chodziłeś, pytałeś, jakie to literki. Umiałeś już czytać jako pięciolatek. Byłam bardzo dumna. A na medycynę poszedłeś dla mnie. Tak powiedziałeś.

Krzysztof: Najpierw miałem być księdzem, bo dziadek tak chciał.

Danuta: A tam! Dziadek chciał!

Krzysztof: Sutannę mi już nawet szył!

Nie myślała Pani, że Krzysztof zostanie lekarzem medycyny estetycznej?

Danuta: Nie. Kiedyś tego nie było. Kiedy ty kończyłeś studia?

Krzysztof: Oj! Mamo! Dawno.

Danuta: Chciałam, żeby został kardiologiem. A tu medycyna estetyczna…

Poprawiłbyś coś mamie?

Danuta: Ja bym mu nigdy nie pozwoliła.

Krzysztof: Widzisz? A zresztą… moja mama jest piękną kobietą. Nie muszę jej nic poprawiać.

Cały wywiad z Krzysztofem Gojdziem w nowej VIVIE! w kioskach już od 30 kwietnia! 

VIVA! 9/2018: co jeszcze w numerze?

Joanna Krupa eksploduje szczęściem. Modelka po raz pierwszy o narzeczonym Douglasie, miłosnych zakrętach, planach o powiększeniu rodziny i ślubie. Krzysztof Gojdź z kobietą, której zawdzięcza wszystko — mowa o mamie Danucie. Mimo że od romansu MonikLewinky upłynęło 20 lat, ta sprawa wciąż rozgrzewa media. Była stażystka prezydenta USA o tym, jaką cenę zapłaciła za romans z Billem Clintonem. Joanna Górska właśnie rozpoczęła nowe życie. Jej walkę z rakiem śledziła cała Polska, jednak synkowi obiecała, że się nie podda. Słowa dotrzymała. Dziennikarka opowiada o najtrudniejszych chwilach w życiu.  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.