Katarzyna i Cezary Żakowie
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS

„Częściej dzwonią do mamusi!”. O czym Katarzyna i Cezary Żakowie rozmawiają z córkami Zuzą i Olą?

20 maja 2016 10:40
Katarzyna i Cezary Żakowie
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna i Cezary Żakowie w przekornej, pełnej humoru rozmowie opowiadali między innymi o swoich córkach - Zuzie i Oli. Aktorzy mówią o sobie, że są konserwatywni i rodzina jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu. Czy w takim duchu wychowali córki? I jak przeżywają ich usamodzielnianie się? W wywiadzie do najnowszego majowego numeru VIVY! Katarzyna wyznała, że dorastanie córek bywa dla niej trudne.

Ola skończyła studia i pracuje, a Zuza to studentka trzeciego roku medycyny. Katarzyna Żak mówi o sobie, że jest „matką kwoką”. Jak przeżyła opuszczenie rodzinnego domu przez starszą córkę?
- Z jednej strony chciałam, żeby się usamodzielniła, widziałam, że Ola bardzo już tego potrzebuje. Ale było mi też smutno. Miałam wiele obaw. Dzwoniłam do niej z pytaniami – czy zjadła śniadanie, kupiła jedzenie na kolację. Ola tego nie kasowała, tylko puszczały sobie z Zuzą i miały ubaw - wspominała Katarzyna w wywiadzie. Córka radziła się jej nie tylko w sprawach kulinarnych… - Kiedyś Oli koleżance coś się wylało na sukienkę. Ola natychmiast powiedziała: „Dzwonimy do mojej mamy, ona na pewno będzie wiedziała, jak to odplamić - powiedziała. A Cezary skomentował żartobliwie: - Kasia jest w tym mistrzynią świata. Tu apel do wszystkich stacji telewizyjnych o program dla mojej żony – „Perfekcyjny odplamiacz”.

 

Jak Żakowie wychowują córki?

Do Cezarego dziewczyny też dzwonią po porady?
- Częściej dzwonią do mamusi. Do mnie tylko w sprawach buchalteryjnych albo jak coś się dzieje z samochodem. Bzdurami się nie zajmuję - powiedział, wzbudzając rozbawienie żony.

 

Katarzyna i Cezary Żakowie
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna i Cezary Żakowie, VIVA! maj 2016.


A córki zgłaszają się po poradę w sprawach uczuciowych?
- To jest nasze największe zwycięstwo, że jesteśmy z dziewczynami bez tematów tabu. Starsza, Ola, jest pod tym względem nawet bliżej mnie. Mówimy, że jest córeczką tatusia, a Zuzia jest córeczką Kasi. A ja obie chowam jak swoje - powiedział Cezary Żak.

Kiedy brali ślub, Katarzyna miała 22 lata, a Cezary 24. Gdyby teraz Zuzia i Ola powiedziały, że chcą wziąć ślub, uważaliby, że to za wcześnie?
- Nigdy. Chcemy, żeby były szczęśliwe. One same muszą do tego dojść, co im to szczęście daje. Czy wcześnie wyjdą za mąż, czy w ogóle, czy postawią na pasjonującą pracę, czy na dzieci, to wyłącznie ich prywatna sprawa - powiedziała Katarzyna. - Ja strasznie czekam na wnuki. Nie mogę się już doczekać - wyznał Cezary.

 

Polecamy też: Cezary Żak o żonie: „Czekam na moment, kiedy będzie stara i brzydka”. Co na to Katarzyna Żak?!

 

Co jeszcze Katarzyna i Cezary Żakowie powiedzieli o swoim życiu? Cała rozmowa z parą w najnowszej VIVIE!. Od 19 maja w kioskach.

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.