"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TEATRU

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg w teatrze jako najgorętsza para Hollywood. Nie możecie tego przegapić!

AL,WBG 2 października 2016 16:15
"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe

W Teatrze Imka można zobaczyć niezwykłą sztukę „Być jak Elizabeth Taylor”. W roli gorącego duetu Taylor-Burton występują Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg.


Akcja rozgrywa się w 1976 roku w Nowym Jorku. Do terapeuty Tony'ego Slawersa wpada jego wieloletnia pacjentka, Elizabeth Tylor. Tuż za nią do apartamentu w The New York Plaza przychodzi Richard Burton. Tej nocy postanawiają się rozstać po kilkunastu latach małżeństwa... Oj, będzie się działo!
Reżyserem i autorem sztuki jest Jakub Przebindowski. Za kostiumy odpowiada słynny projektant, Tomasz Ossoliński - na pewno jest na co popatrzeć!

 

Fot. materiały prasowe

Twórcy sztuki "Być jak Elizabeth Taylor" - Martyna Kliszewska, Paweł Deląg, Tomasz Ossoliński, Małgorzata Foremniak, Jakub Przebindowski, Sambor Czarnota.

 

Kostiumy: Tomasz Ossoliński biżuteria Swarovski duet doskonały
Scenografia: absolwent Paryskiej Akademii Sztuk Pięknych Witek Stefaniak
Role główne: elektryzująca Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg, a obok nich: Martyna Kliszewska, Sambor Czarnota.

 

Najbliższe spektakle odbędą się: Szczecin 7,8 listopada, Wrocław 30 listopada, Warszawa 17 grudnia

 

 

Polecamy też: "To było nielegalne, ale ratowała innym życie. Grożono jej nawet śmiercią". Szokujące fakty z życia Elizabeth Taylor

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?