"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TEATRU

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg w teatrze jako najgorętsza para Hollywood. Nie możecie tego przegapić!

AL,WBG 2 października 2016 16:15
"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe

W Teatrze Imka można zobaczyć niezwykłą sztukę „Być jak Elizabeth Taylor”. W roli gorącego duetu Taylor-Burton występują Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg.


Akcja rozgrywa się w 1976 roku w Nowym Jorku. Do terapeuty Tony'ego Slawersa wpada jego wieloletnia pacjentka, Elizabeth Tylor. Tuż za nią do apartamentu w The New York Plaza przychodzi Richard Burton. Tej nocy postanawiają się rozstać po kilkunastu latach małżeństwa... Oj, będzie się działo!
Reżyserem i autorem sztuki jest Jakub Przebindowski. Za kostiumy odpowiada słynny projektant, Tomasz Ossoliński - na pewno jest na co popatrzeć!

 

Fot. materiały prasowe

Twórcy sztuki "Być jak Elizabeth Taylor" - Martyna Kliszewska, Paweł Deląg, Tomasz Ossoliński, Małgorzata Foremniak, Jakub Przebindowski, Sambor Czarnota.

 

Kostiumy: Tomasz Ossoliński biżuteria Swarovski duet doskonały
Scenografia: absolwent Paryskiej Akademii Sztuk Pięknych Witek Stefaniak
Role główne: elektryzująca Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg, a obok nich: Martyna Kliszewska, Sambor Czarnota.

 

Najbliższe spektakle odbędą się: Szczecin 7,8 listopada, Wrocław 30 listopada, Warszawa 17 grudnia

 

 

Polecamy też: "To było nielegalne, ale ratowała innym życie. Grożono jej nawet śmiercią". Szokujące fakty z życia Elizabeth Taylor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.