"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TEATRU

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg w teatrze jako najgorętsza para Hollywood. Nie możecie tego przegapić!

AL,WBG 2 października 2016 16:15
"Być jak Elizabeth Taylor"
Fot. materiały prasowe

W Teatrze Imka można zobaczyć niezwykłą sztukę „Być jak Elizabeth Taylor”. W roli gorącego duetu Taylor-Burton występują Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg.


Akcja rozgrywa się w 1976 roku w Nowym Jorku. Do terapeuty Tony'ego Slawersa wpada jego wieloletnia pacjentka, Elizabeth Tylor. Tuż za nią do apartamentu w The New York Plaza przychodzi Richard Burton. Tej nocy postanawiają się rozstać po kilkunastu latach małżeństwa... Oj, będzie się działo!
Reżyserem i autorem sztuki jest Jakub Przebindowski. Za kostiumy odpowiada słynny projektant, Tomasz Ossoliński - na pewno jest na co popatrzeć!

 

Fot. materiały prasowe

Twórcy sztuki "Być jak Elizabeth Taylor" - Martyna Kliszewska, Paweł Deląg, Tomasz Ossoliński, Małgorzata Foremniak, Jakub Przebindowski, Sambor Czarnota.

 

Kostiumy: Tomasz Ossoliński biżuteria Swarovski duet doskonały
Scenografia: absolwent Paryskiej Akademii Sztuk Pięknych Witek Stefaniak
Role główne: elektryzująca Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg, a obok nich: Martyna Kliszewska, Sambor Czarnota.

 

Najbliższe spektakle odbędą się: Szczecin 7,8 listopada, Wrocław 30 listopada, Warszawa 17 grudnia

 

 

Polecamy też: "To było nielegalne, ale ratowała innym życie. Grożono jej nawet śmiercią". Szokujące fakty z życia Elizabeth Taylor

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.