Ewa Błaszczyk z córką Manią na okładce Vivy
VIVA! Tylko u nas

Błaszczyk o sobie i córce: Czeka nas sesja z psychologiem

Nadal nie mogą pogodzić się z traumatycznym wypadkiem

puchacho 18 stycznia 2013 09:47
Ewa Błaszczyk z córką Manią na okładce Vivy

Ola Janczarska, jedna z córek aktorki Ewy Błaszczyk, miała sześć lat, gdy zakrztusiła się połykając tabletkę. Od tamtej pory jest w śpiączce, co spowodowało, że aktorka założyła fundację Akogo?, dzięki której finansuje budowę kliniki Budzik. Po latach starań budynek właśnie został oddany do użytku. Ale czy to zapewniło jej szczęście? Ewa Błaszczyk w wywiadzie dla „Vivy!” udzieliła wymijającej odpowiedzi na to pytanie.

- Szczęście jest wtedy, gdy nie ma guli w gardle i jest spokojnie. Ale od trzech lat jest u nas stabilnie i przewidywalnie.

Nic dziwnego. Po takich wstrząsających doświadczeniach ciężko przejść do codziennego życia. Jej córka Marianna do dziś bardzo przeżywa tragedię siostry i nie potrafi pogodzić się z okrutnym losem:

- Dlaczego? Dlaczego Ola? Jakie to niesprawiedliwe. Mam w głowie bitwę myśli. I co? Mam się zgodzić na to, że tak chciało przeznaczenie?

Ewa Błaszczyk i jej córka między sobą nie poruszają tematu wypadku. Starają się żyć tak jak większość polskich rodzin, ale obie są zgodne co do tego, że w przyszłości trzeba będzie usiąść i porozmawiać na ten przykry temat. Jednak samym ciężko im będzie rozwiązać tę kwestię. Aktorka wyznaje, że czeka ich sesja z psychologiem:

- Na takie rozmowy jeszcze nie pora. Na pewno kiedyś wrócimy do tego tematu. Ale nie teraz, nie w tym czasie. Być może czeka nas sesja z psychologiem.

Biorąc pod uwagę rodzinną determinację, możemy być spokojni, że Ewa i jej córka ze wszystkim sobie poradzą, tak jak to robią do tej pory. Trzymamy kciuki!

Wywiadu z Ewą Błaszczyk przeczytasz tutaj oraz w nowym numerze magazynu "Viva!". Już w sprzedaży!

Zobacz jak gwiazdy ostatnio wspierały fundację Ewy Błaszczyk malując budziki:

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.