VIVA! VIDEO

TYLKO U NAS „Otwieram nowy rozdział", mówi nam Edyta Herbuś. EKSKLUZYWNE VIDEO

Katarzyna Piątkowska 28 czerwca 2017 17:00

Edyta Herbuś na początku tego roku rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Złośliwi sugerowali, że by definitywnie zakończyć ten etap w życiu zdecydowała się na sesję do Playboya.

„Jeśli ktoś chce to połączyś ze zmianami w moim prywatnym życiu, to będzie tak myślał niezależnie od tego, co powiem. Podejrzewanie mnie o to, że chcę coś przekazać Mariuszowi na łamach prasy, jest śmieszne. Byliśmy siedem lat w związku. Potrafimy ze sobą rozmawiać".

Życie z Mariuszem Trelińskim

Aktorka i tancerka ze słynnym reżyserem operowym była siedem lat. W tym czasie wzięła udział w reżyserowanych przez niego przedstawieniach w Teatrze Wielkim. Niektórzy zarzucali jej, że to dzięki ukochanemu.

"Łączyło nas przede wszystkim życie prywatne, a zawodowo kilka oper, w których tańczę. Pewnie, że mieliśmy na siebie duży wpływ. Jak w każdej partnerskiej relacji, gdzie ludzie się kochają, wspierają i wzajemnie inspirują".

Czas na zmiany

Opowiedziała też o swojej najnowszej roli teatralnej. W Teatrze Imka w "Przygodzie z ogrodnikiem" zagrała agentkę gwiazd Ruby, która przechodzi metamorfozę:

"Moja bohaterka, Rubi, przechodzi transformację. Od niezależnej, silnej, efektownej, wierzącej w to, że wystarczy zawodowy sukces, by czuć szczęście i spełnienie, po bezbronną, pozbawioną pancerza kobietę, która dowiaduje się, kim jest i czego pragnie naprawdę. I wtedy spotyka miłość życia. Dla mnie to jest bardzo symboliczne, à propos wielu doświadczeń z przeszłości i otwierania się na nowe. Taka gotowość może być drogą do samej siebie".

Zobacz też: Edyta Herbuś: „Każdy ma takie życie na jakie wystarczy mu odwagi". EKSKLUZYWNE VIDEO

W rozmowie nagranej podczas sesji Edyta Herbuś wyznała też, że w pewnym momencie zorientowała się, że „medialna Edyta Herbuś to nie ona” i że tak jak jej bohaterka przeszła transformację. „Musiałam przeanalizować długi czas moich działań i znaleźć powody, dla których tak się stało”.

Sprawdźcie do jakich jeszcze wniosków doszła tancerka i aktorka.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.