Ekskluzywne wideo

Dominika Kulczyk o agresji i hejcie: „Nie dajmy się wciągnąć w wojnę wszystkich ze wszystkimi”

Piotr Wojtasik 24 maja 2016 15:40

Dominika Kulczyk na premierze książeczki z płytą „Mądre bajki z całego świata” na Dzień Dziecka apelowała do zgromadzonych gości.

– Żyjemy w kraju, w którym niestety normą stała wojna wszystkich ze wszystkimi. Taki model życia i dyskusji narzucają nam politycy. Róbmy wszystko, żeby nie dać się w to wciągnąć. Róbmy wszystko, by ta agresja nie przeszła na nasze dzieci – podkreśla prezes Kulczyk Foundation, jedna z najbogatszych kobiet w Polsce.

 

Dominika Kulczyk zaprezentowała mediom niecodzienny projekt książeczki i płyty, które uczą dzieci wrażliwości.

– Dzieci powinny uczyć się życzliwości dla innych, odpowiedzialności za słowa i czyny. By wyrosnąć na dobrych ludzi. „Mądre bajki z całego świata” to taka cegiełka w tej sprawie. Ta książeczka z płytą uczy zrozumienia oraz szacunku dla siebie nawzajem – tłumaczy Dominika Kulczyk. I dodaje: – Edukacja na przykładzie losów bohaterów bajek jest świetnym sposobem uczenia dzieci wartości. Wówczas w naturalny i niewymuszony sposób przekazujemy im to co najcenniejsze. Upowszechnianie idei pomagania sprawia, że dzieci otwierają się na innych – zaznacza Dominika Kulczyk.

 

Od soboty, 21 maja „Mądre bajki z całego świata” można kupić w drogeriach Rossmann. Kosztują jedynie 9,99 zł. Dochód z „Mądrych bajek” pomoże ratować zdrowie najmłodszych. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Radia ZET, która wspiera dzieci z ciężkimi schorzeniami kardiologicznymi.

 

Polecamy także: „Od siedmiu lat śpię na stand by”. Reni Jusis o byciu supermatką, superpartnerką i powrocie na scenę.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.