Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
TYLKO U NAS!

Blanka Lipińska wyznaje: „Lubię mieć biały pasek na tyłku

Zahamowania skandalizującej pisarki!

13 lipca 2019 09:46
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Pisarka erotyczna, Blanka Lipińska, wydała właśnie nową powieść Kolejne 365 dni. W dwutygodniku VIVA! opowiada o swoich zwyczajach seksualnych. Opala się w stringach, bo tak lubi jej chłopak. Za pieniądze ze sprzedaży powieści kupiła mercedesa. Ale nie uprawia w nim seksu. Woli robić to w domu. W łóżku... lub na pralce!

Oglądałem na Instagramie Twoje zdjęcia z Barcelony. Opalaliście się nago?

Maciek całkiem nago. Ja w stringach. Lubię mieć na tyłku biały pasek. A właściwie to mój chłopak lubi, więc robię to dla niego. Toples opalam się chętnie, bo tu nie lubię białych śladów. Ale opalanie dołu uważam za przesadę, przecież i tak nie pokazuję tych miejsc nikomu oprócz mojego faceta.

A kąpiel nago lubisz? Bliżej natury?

Nie. Mam dużo fobii. Nie wejdę do wody bez majtek, bo to takie niehigienicznie. Poza tym wszyscy wiemy, że tam, gdzie jest ciemna woda, na pewno są potwory. Więc muszę mieć majtki, żeby się przed nimi chronić!

Czyli masz jakieś zahamowania w seksie?

Pewnie. Mój seks jest bardzo przyzwoity. Nie robię nic naprawdę zadziwiającego. Ale o szczegółach ode mnie nie usłyszysz. To bardzo intymna dla mnie rzeczy.

Zdarzyło Ci się upić i obudzić obok nieznajomego?

Nigdy! Po pierwsze umarłabym ze wstydu. Po drugie lubię alkohol, ale nie upijać się. Nie lubię tracić kontroli.

Jak sprawuje się Twój nowy mercedes?

Świetnie. On nie jedzie, on płynie. Środek ma śliczny, świetnie nadaje się do zdjęć na Instagram (...)

Uprawiacie seks w mercedesie?

O Boże, nie! Po co? Seks uprawia się w domu. W łóżku, na pralce - wygodnie, w spokoju.

Więcej o seksie, pieniądzach i swoim związku Blanka Lipińska opowiada w wywiadzie dla dwutygodnika VIVA! Na rynku od 11 lipca 2019 r.  

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

VIVA! 14/2019 Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move, mat. pras

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.