Anna Przybylska nie chce brać ślubu
VIVA! Tylko u nas

Przybylska nie weźmie ślubu: Glejt od Pana Boga nikogo nie zwiąże

Nie zobaczymy jej w białej sukni?

mewa 15 sierpnia 2012 05:04
Anna Przybylska nie chce brać ślubu

Anna Przybylska w wywiadzie dla "Vivy!" wyznała, że choć z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem jest już 11 lat, obecnie nie nie chce brać ślubu. Jak twierdzi, "ślub nie jest im do niczego potrzebny i odczuwa zmęczenie ciągłym naciskiem mediów odnośnie sformalizowania ich związku". Aktorce nie przeszkadzają też częste pytania dziesięcioletniej córki Oliwii odnośnie tego, dlaczego rodzice do tej pory się nie pobrali.

Gwiazda na temat małżeństwa komentuje krótko:

- Nie trzeba mieć papierka z urzędu stanu cywilnego, jak również glejtu od Pana Boga. On i tak w żaden sposób nikogo nie zwiąże. Ludzi łączy miłość i zaufanie, a my je mamy.

Co ciekawe, jeszcze niedawno Przybylska twierdziła, że do ślubu pójdzie w trampkach (zobacz). Może za kilka miesięcy znów zmieni swoje nastawienie do tego tematu?

Cały wywiad z Anną Przybylską przeczytasz w magazynie "Viva!". Od jutra w sprzedaży w promocyjnej cenie 2,99 złotych.

Zobacz: Anna Przybylska z dziećmi nad morzem na okładce "Vivy!"

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.