Anna Przybylska nie chce brać ślubu
VIVA! Tylko u nas

Przybylska nie weźmie ślubu: Glejt od Pana Boga nikogo nie zwiąże

Nie zobaczymy jej w białej sukni?

mewa 15 sierpnia 2012 05:04
Anna Przybylska nie chce brać ślubu

Anna Przybylska w wywiadzie dla "Vivy!" wyznała, że choć z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem jest już 11 lat, obecnie nie nie chce brać ślubu. Jak twierdzi, "ślub nie jest im do niczego potrzebny i odczuwa zmęczenie ciągłym naciskiem mediów odnośnie sformalizowania ich związku". Aktorce nie przeszkadzają też częste pytania dziesięcioletniej córki Oliwii odnośnie tego, dlaczego rodzice do tej pory się nie pobrali.

Gwiazda na temat małżeństwa komentuje krótko:

- Nie trzeba mieć papierka z urzędu stanu cywilnego, jak również glejtu od Pana Boga. On i tak w żaden sposób nikogo nie zwiąże. Ludzi łączy miłość i zaufanie, a my je mamy.

Co ciekawe, jeszcze niedawno Przybylska twierdziła, że do ślubu pójdzie w trampkach (zobacz). Może za kilka miesięcy znów zmieni swoje nastawienie do tego tematu?

Cały wywiad z Anną Przybylską przeczytasz w magazynie "Viva!". Od jutra w sprzedaży w promocyjnej cenie 2,99 złotych.

Zobacz: Anna Przybylska z dziećmi nad morzem na okładce "Vivy!"

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.