PARTNER

Ikona fryzjerstwa, Anna Kulec-Karampotis ambasadorka Schwarzkopf Professional, zdradza szczegóły nowego projektu marki!

Bohaterka wydania specjalnego Viva! PowerWoman tylko nam opowiedziała o swoich inspiracjach i nowym, ekscytującym projekcie!

Artykuł sponsorowany 13 września 2018 16:23

Może o sobie powiedzieć, że jest kobietą sukcesu. Anna Kulec-Karampotis dzięki swojej niebywałej intuicji i ogromnemu doświadczeniu zbudowała zespół, z którym od 25 lat lansuje trendy i tworzy spektakularne projekty. Tylko u nas opowiada o swojej fascynacji fryzjerstwem oraz najnowszej linii Schwarzkopf Professional -  IGORA #RoyalTakeOver.

Sukces jest kobietą!

Bohaterka wydania Viva! PowerWoman - Anna Kulec-Karampotis jest stylistką fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki talentowi, ambicji i wytrwałości spełniła marzenia, osiągając ogromny sukces w swojej branży.

Według niej, stylista fryzur to zawód opierający się na emocjach i świetnej komunikacji z klientem. Jak widać, zna się na tym doskonale, bowiem o metamorfozie w jej salonie marzą setki kobiet. Jak mówi, najwięcej inspiracji czerpie z obserwacji młodych, zdolnych i pracowitych adeptów fryzjerstwa:

Kocham ludzi z pasją i wiem, że największym bogactwem jest robienie tego, co się kocha! - podkreśla Anna Kulec-Karampotis.

Nowa linia Schwarzkopf Professional -  IGORA #RoyalTakeOver to projekt, o którym z dumą opowiada.

Schwarzkopf Professional -  IGORA #RoyalTakeOver
Fot. Rafał Maciąga

IGORA #RoyalTakeOver profesjonalna koloryzacja Schwarzkopf Professional

Projekt IGORA #RoyalTakeOver został stworzony przez grupę najbardziej wpływowych fryzjerów w sferze digital z trzema wiodącymi międzynarodowymi kolorystami dla marki Schwarzkopf Professional. Niezwykle udana współpraca pozwoliła wykreować trzy unikalne kolekcje odcieni IGORA ROYAL, które odzwierciedlają osobowości i temperamenty członków każdego z zespołów.

Dusted Rouge, czyli sześć delikatnych i atrakcyjnych ciepłych odcieni czerwieni,
Disheveled Nudes – sześć subtelnych odcieni nude z opalizującą poświatą,
Lucid Nocturnes – sześć intensywnych i uwodzicielskich kolorów nocy, wśród których znajdziemy granat i czerń.

Kolor włosów perfekcyjnie dopasowany do twojego charakteru

Każdy odcień pochodzący z linii IGORA #RoyalTakeOver to odzwierciedlenie pewnego typu osobowości. Kolory Dusted Rouge są odważne, oryginalne, pełne pasji. Świetnie poczują się w nich kobiety, które pragną się wyróżniać lub podreślić swoją wyrazistą osobowość i temperament. Odcienie Disheveled Nudes są natomiast subtelne, pełne uroku, promują naturalność i delikatność. Kobiety stawiające na bezpretensjonalność będą czuły się w nich po prostu fantastycznie. Odcienie Lucid Nocturnes są mrocze, ale lśniące i wyraziste. Kobiety, które chcą być oryginalne, a blond stanowi ich przeciwieństwo w 100% odnajdą się w tym kolorze! 

Schwarzkopf Professional -  IGORA #RoyalTakeOver
Fot. Rafał Maciąga

Jesteście gotowe na spektakularną przemianę? My, zdecydowanie tak!

                       

Materiał powstał we współpracy z marką Schwarzkopf Professional.

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!