Żony Donalda Trumpa, Ivana Trump, Marle Maples, Melania Trump, main topic
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Życie w cieniu Melanii Trump. Co straciły, a co zyskały Ivana Trump i Marla Maples, byłe żony Donalda Trumpa?

Gabriela Czernecka 16 lipca 2017 12:15
Żony Donalda Trumpa, Ivana Trump, Marle Maples, Melania Trump, main topic
Fot. East News

Jedni zachwycają się jej stylem, inni krytykują za życie w cieniu męża. Mimo to dość gładko weszła w rolę Pierwszej Damy. Jak przystało na żonę miliardera, w danej kreacji pokazuje się tylko raz. Uważana jest za prawdziwą ozdobę Donalda Trumpa. W czasie kampanii prezydenckiej złośliwie wypominano jej operacje plastyczne i podkreślano, że do niedawna była jedynie modelką. Dziś to jednak ona bryluje u boku Donalda Trumpa, a nie Ivana czy Marla. Co na to byłe żony prezydenta? 

Zobacz: O gustach się nie dyskutuje. Trump sprzedaje swój Biały Dom. Czyżby był pewien wyborczego zwycięstwa?

Wszystkie żony Donalda Trumpa

Pierwszą żoną Donalda Trumpa była czeska modelka Ivana Trump. Para pobrała się w 1977 roku i szybko została okrzyknięta jedną z najsławniejszych i nieprzyzwoicie bogatych par. Doczekali się trójki dzieci - Donalda Juniora, Ivanki i Erica. „Mam wrażenie, że poślubiłem bliźniaczą siostrę”, mówił o niej zachwycony Trump. Wielką miłość rozbił jego romans z Marlą Maples, byłą królową piękności. Ivana i Donald rozwiedli się w 1992 roku. Nie obyło się jednak bez skandalu, czyli spektakularnego podziału majątku.

Przeczytaj też: Donald i Melania Trump w Warszawie. Poznajcie nieznane szczegóły tej wizyty

Mam radę dla wszystkich kobiet w mojej sytuacji: nie bierzcie tego do siebie. Bierzcie wszystko!”, skomentowała swój rozwód Ivana. I tak też było. Ivana Trump zwycięsko wyszła z walki o majątek - 20 milionów dolarów w gotówce, 350 tys. rocznych alimentów i drogocenna biżuteria, którą udało jej się zgromadzić podczas małżeństwa. To jednak nie wszystko. Otrzymała możliwość darmowego transportu helikopterem Trumpa, a także wartą prawie 14 milionów posiadłość w Connecticut. Rozwód zaszkodził reputacji Trumpa i doprowadził do tego, że w pewnym momencie otarł się o bankructwo, ale on sam nie bardzo przejmował się wówczas sytuacją.

Nie ma żadnego znaczenia, co piszą o tobie w gazetach, kiedy masz przy boku seksowną dupeczkę”,  tak skomentował plotki o swoim romansie z Marlą Maples w wywiadzie dla „Esquire”. Szybko okazało się, że romans z Marlą Maples to coś poważnego i chwilę później (w 1993 roku) Marle Maples i Donald Trump stanęli na ślubnym kobiercu. Marla zaczynała jako Miss, a obecnie jest prezenterką telewizyjną. Ze związku z Donaldem Trumpem ma córkę, Tiffany Trump, która dziś wiernie stoi u boku ojca. Z Donaldem Trumpem rozwiodła się w 1999 roku. Jakiś czas temu druga była żona Trumpa wyznała, ze nadal go kocha i ceni za to, że Donald „finansuje naukę córki, a także niektóre nasze potrzeby”. 

Przeczytaj także: „Będziemy razem walczyć z fake newsami’’. Donald Trump stanął w obronie Agaty Dudy

Melania Trump Pierwsza Dama USA 

Niestety ani Ivana Trump, ani Marle Maples, nie zagrzały u boku Donalda Trumpa miejsca na dłużej. Pierwsza żona amerykańskiego prezydenta, która pozowała nago i pierwsza, która urodziła się poza granicami tego kraju, tak w skrócie mówi się o Melanii Trump. Ale to właśnie ją określa się mianem miłości życia prezydenta. Miłości, która trwa już dwanaście lat, a jej owocem jest syn, Barron William Trump. 

Byłe żony Donalda Trumpa choć zyskały jego pieniądze, nie zyskały jego wierności. Teraz na pewno żałują. Być może dziś to właśnie któraś z nich stałaby u boku Trumpa na mównicy i zachwycała stylizacjami jak przystało na Pierwszą Damę.  Żeby jednak nie było za kolorowo, Melania Trump też nie ma łatwego życia, bowiem sama żyje w cieniu... Ivanki Trump. Córka Donalda Trumpa jest jego prawą ręką i chętnie pełni obowiązki Pierwszej Damy. Tym samym Melania musi czasami "dzielić się" swoją pozycją, a Ivanka Trump staje się najbardziej wpływową "pierwszą córką" w historii Ameryki. 
 

Polecamy także: Brał z nimi głośne śluby i jeszcze głośniejsze rozwody. Wszystkie żony Donalda Trumpa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?