Leo Messi, Lionel Messi, ślub, śluby gwiazd
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Na ślubie Messiego zamiast prezentów wpłacano pieniądze na jego fundację. Zebrana kwota jest szokująca!

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2017 20:00
Leo Messi, Lionel Messi, ślub, śluby gwiazd
Fot. East News

Na ślubie Leo Messiego goście zostali poproszeni, by zamiast prezentów przekazywali darowizny na fundację piłkarza. Suma, którą zebrano, jest szokująca!

Przeczytaj: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kim jest Antonella Roccuzzo, żona Leo Messiego?

Ślub Leo Messiego

Pod koniec czerwca Lionel Messi i Antonella Roccuzz wzięli ślub. Tego dnia towarzyszyło im 260 gości: rodzina, przyjaciele oraz bogaci koledzy piłkarze, m.in. Luis Suarez, Xavi Hernandez, Gerard Pique, Neymar oraz Sergio Aguero. Młoda para poprosiła gości, by nie kupowali żadnych prezentów, ale zamiast tego wpłacili pieniądze na fundację Messiego, która powstała w 2007 roku i zajmuje się działaniami społecznymi w Argentynie i na całym świecie. Spodziewano się milionów, dzięki którym mogłyby spełnić się marzenia najbiedniejszych dzieci…

Polecamy też: Oto 8 najpopularniejszych zdjęć sportowców na Instagramie. Cristiano Ronaldo, Leo Messi…

Skandal na ślubie Messiego

Jakież było zdziwienie Messiego i jego żony, gdy okazało się, że w tym wyjątkowym dniu wśród milionerów udało się zebrać… 9562 euro! Szok! Ale przede wszystkim wstyd – są co do tego zgodni kibice i fani Messiego, a także media na całym świecie. Szczególnie, że jeden z madryckich dzienników doszukał się informacji, że tuż po weselu Gerard Pique przegrał w kasynie 11 tysięcy euro!

Można zastanawiać się, czy takie zachowanie gości nie miało związku z nadużyciami podatkowymi, o które oskarżono piłkarza, a teraz także jego fundację, ale nie zmienia to faktu, że kwota 9 tysięcy euro zebrana wśród piłkarzy zarabiających miliony jest po prostu śmieszna...

Zobacz także:  Lionel Messi i Antonella Roccuzzo wzięli ślub! To była bajeczna uroczystość

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.