Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O NIM JEST GŁOŚNO

Polski instagramer zdecydował się na drastyczny zabieg!

Przeszedł operację usunięcia genitaliów

VIVA! 18 lipca 2018 20:15

Adam Culrykale wyjechał do Meksyku by przejść operację usunięcia jąder i penisa. 32-latek z Poznania cały proces zrelacjonował na swoim Instagramie. Co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji?

Dlaczego Adam Curlykale poddał się operacji usunięcia genitaliów?

Kilka dni temu Adam Culrykale poddał się operacji usunięcia genitaliów. Do szpitala Jardines Hospital w Guadalajarze udał się w towarzystwie partnerki Veronici Carol Blades, znanej pod pseudonimem Miss xRonix.  Sam zabieg należy do najbardziej inwazyjnych, a okres rekonwalescencji jest bardzo bolesny, często dochodzi do poważnych powikłań.  Mimo że krwawienie po usunięciu narządów było dość obfite, obyło się bez komplikacji i transfuzja krwi nie była potrzebna. „Najlepsi ludzie, najlepszy szpital, najlepsza opieka medyczna. Wielki uśmiech dla nas”, napisał pod jedną z fotografii.

Miss xRonixt również poddała się modyfikacjom. Zdecydowała się na usunięcie żeber i zmianę kształtu ucha. Jednak Internauci nie mogą zrozumieć, dlaczego Adam poddał się tak drastycznej przemianie. 32-latek nie wypowiedział się jeszcze w tej sprawie. Prawdopodobnie nie identyfikuje się z własną płcią.

Kim jest Adam Curlykale i Veronica „Miss xRonixBlades?

Przypomnijmy, że o Adamie Curlykale i  „Miss xRonixzrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Mężczyzna ma pokryte prawie 90% ciała tatuażami i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Proces modyfikacji rozpoczął już w wieku 21 lat, a jego metamorfoza wynikała z kilku faktów. Instagramer cierpi na atopowe zapalenie skóry, schorzenia poonkologiczne, a także posterydowe. Kilkanaście lat temu zdiagnozowano u niego raka jelita grubego. Popadł w depresję, nie akceptował swojego wyglądu, próbował popełnić samobójstwo. „Czasem myślę, że mój wygląd jest moim wrogiem”, zaznaczył. W jednym z wywiadów zwierzył się, że dzięki tatuowaniu odkrył siebie na nowo. 

Byłem leczony za granicą, jednak część tych defektów skórnych nie została usunięta. Zakryłem to tatuażami, bardzo niedbale. Chęć zaakceptowania siebie na nowo skłoniła mnie do coraz dalszych ingerencji w skórę. W ten sposób zrodził się pomysł »black work'a«’’, wyznał.

Adam Curlykale wielokrotnie podkreślał, że chęć zmiany jest głęboko zakorzeniona w nim samym. Kreuje pewien wizerunek, który jest uzewnętrznieniem tego, co chce przekazać. „Zwykle ludzie reagują na mnie bardzo przyjemnie. Często zaczepiają i pytają mnie, czemu sobie to zrobiłem, a ja staram się im to cierpliwie wytłumaczyć’’, podkreślił niedawno w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie spotyka się z większą tolerancją. Pracuje jako psycholog, tatuażysta, fryzjer,  a także kosmetolog.  „Umrę spełniony jako osoba, która nie bała się swoich wyborów, która żyła w harmonii ze sobą i nie przejmowała się, co myślą inni” mówił.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.