Olga Bołądź
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym się mówi!

Uśmiechnięta Olga Bołądź potwierdziła ciążę na czerwonym dywanie!

"To piękna i dobra nowina"

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2022 07:57
Olga Bołądź
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wczorajszy wieczór dla gwiazd telewizji Polsat był z pewnością niezapomniany. 30-lecie stacji odbiło się szerokim echem w mediach w całej Polsce. Nie zabrakło także pozytywnych niespodzianek. Aktorka Olga Bołądź zapozowała na czerwonym dywanie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Okazuje się, że spodziewa się drugiego dziecka i wygląda kwitnąco!

ZOBACZ TEŻ: Olga Bołądź odeszła z Kościoła katolickiego. Aktorka podała szczegółowe powody

Ola Bołądź jest w ciąży

Ta niespodziewana wiadomość była wczoraj tematem numer jeden na czerwonym dywanie. Olga Bołądź pojawiła się w opiętej, drapowanej, czarno-beżowej sukni, która wyraźnie podkreślała jej ciążowe kształty. Tym samym potwierdziła, że niedługo na świecie powita swoje drugie dziecko. Olga jest już mamą 9-letniego Bruna. 

Olga Bołądź
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zjawiskowa Bołądź na czerwonym dywanie

Olga Bołądź zachwyciła na czerwonym dywanie, stawiając na elegancką klasykę. Do sukni o długości 7/8 dobrała klasyczne czarne szpilki i torebkę z perłowym zdobieniem. Usta podkreśliła czerwoną szminką, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Aktorka w drugiej ciąży wyglada zachwycająco. Na jednym ze zdjęć, czule położyła dłonie na swoim brzuchu, podkreślając dobrą nowinę. Olga od wielu lat związana jest z Kubą Chruścikowskim, właścicielem warszawskich klubów. Para tworzy szczęśliwy związek i piękną rodzinę, która jak widać, już niedługo się powiększy.

CZYTAJ TEŻ: 46. FPFF w Gdyni: Zakochani Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski pojawili się na ściance

Serdecznie gratulujemy! 

Olga Bołądź
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Olga Bołądź
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.