Rihanna
Fot. Getty Images
Moda 2023

Ulubione buty Rihanny można kupić w Polsce. O jaki model chodzi?

Wokalistka nosi je od lat

Aleksandra Frankowska 27 marca 2023 17:27
Rihanna
Fot. Getty Images

Rihanna ma ostatnio swoje kolejne pięć minut. Wokalistka po tym jak urodziła syna, a na Super Bowl ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą, wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Uwagę zwracają również jej ciążowe stylizacje. Riri nie zrezygnowała ze swojego ulubionego obuwia, które w ciąży z pewnością pozwala jej na komfort i wygodę. O jakim modelu mowa?

ZOBACZ TEŻ: Historyczny występ Rihanny na Super Bowl

Ulubione buty Rihanny

To wcale nie szpilki, czy wysokie platformy. Rihanna to wokalistka, która od zawsze ma słabość do… Timberlandów. Toporne buty w stylu traperów, oryginalnie w musztardowym kolorze to model, który gwiazda od lat nosi podczas różnych okazji. Wybiera je zarówno do sportowych, eleganckich, jak i casualowych kreacji. Wtedy, kiedy większość kobiet wybrałaby szpilki, Rihanna stawia na wygodne Timberlandy, które stały się swego rodzaju znakiem rozpoznawczym gwiazdy.

Rihanna Super Bowl mb
Fot. Getty Images

Timberlandy można kupić w Polsce

Model, który uwielbia Rihanna, czyli musztardowe Timberlandy można kupić w Polsce w wielu sklepach. Ponieważ różnią się one niektórymi elementami, ceny zaczynają się od około 400 zł. Musztardowy kolor to jednak niejedyny odcień, jaki można spotkać w kolekcji marki. Wiele osób wybiera wersje różową, czerwoną czy granatową. Fanki Rihanny nałogowo wykupują jej ulubiony model i nie wyobrażają sobie innego w swojej szafie. Timberlandy można spokojnie nosić o każdej porze roku. Będą świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak Magda Butrym podbiła Hollywood, czyli gwiazdy w jej kreacjach 

Rihanna
Fot. Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.