Ranczo
Fot. Screen vod.tvp.pl/serial Ranczo
O TYM SIĘ MÓWI

Tak dziś wygląda córka Solejuków z ''Rancza''. Anna Stępień zmieniła się nie do poznania

Anna Stępień jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 5 sierpnia 2023 07:52
Ranczo
Fot. Screen vod.tvp.pl/serial Ranczo

Cała Polska poznała ją jako Kasię Solejuk w serialu „Ranczo”. Dziś Anna Stępień, która przez 10 sezonów wcielała się w tę postać, zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Ma już 26 lat i nie kontynuuje kariery aktorskiej. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

ZOBACZ TEŻ: Rozstali się w obliczu choroby. Śmierć Piotra Kokosińskiego do dziś owiana jest tajemnicą

Ranczo: jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce

Był rok 2006, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek serialu „Ranczo”, który okazał się absolutnym hitem w polskiej telewizji. Do dziś z ogromnym sentymentem wielu z nas ogląda powtórki odcinków słynnej produkcji, w której do małej wsi przyjeżdża Amerykanka, Lucy Wilska. Przypomnijmy, że ostatni odcinek wyemitowano w 2016 roku. Anna Stępień, która wcielała się w postać Kasi Sulejuk, teraz jest nie do poznania. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał.

Anna Stępień
Fot. Facebook Anna Stępień

Kaśka Solejuk już tak nie wygląda!

9-letnia wówczas dziewczynka, która przez 10 sezonów grała w serialu „Ranczo” Kasię Sulejuk, zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Po zakończeniu serialu nie kontynuuje kariery aktorskiej, wybrała zupełnie inną ścieżkę zawodową.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poznali się w pracy, gdy jej serce było rozerwane na strzępy. Miłość Dody i Błażej Szychowskiego trwała rok

Anna Stępień
Fot. Facebook Anna Stępień

Anna Stępień
Fot. Facebook Anna Stępień

Anna Stępień ma obecnie 26 lat. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (kierunek — Ekonomia), a także Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: zarządzanie finansami i księgowością). Wyjeżdżała również na wymiany studenckie między innymi do Pragi czy Bolonii. Dodatkowo uczęszczała na studia podyplomowe z analityki na Akademii Leona Koźmińskiego. 

Poza zmianami zawodowymi, na zdjęciach widzimy również niesamowitą metamorfozę wizualną. Anna Stępień zupełnie nie przypomina już małej Kasi Sulejuk. Kobieta ma przepiękne, długie, ciemne włosy. Bardzo wydoroślała i zamieniła się w prawdziwa piękność. Po małej dziewczynce zostało już tylko wspomnienie. 

TAGI #Ranczo

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.