Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną”. Michał Żebrowski szczerze o scenach seksu

Konrad Szczęsny 18 marca 2017 12:05
Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Michał Żebrowski wyznał, że nie przepada za odgrywaniem scen erotycznych w filmach i serialach. Aktor podkreśla, że "krępuje go wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza żoną". Temat seksu w kinematografii wywołuje sporo emocji. Co sądzą na ten temat inne gwiazdy? Kto musi mieć zastrzeżone w kontrakcie, że takowych scen nie może być w filmie, w którym wystąpi, a kto z nagością i ostrymi erotycznymi scenami nie ma najmniejszego problemu? Sprawdźcie! 

Polecamy też: Prawdziwy seks na ekranie. Oto 9 filmów, w których aktorzy zrobili TO naprawdę!

Michał Żebrowski o scenach seksu w filmie

W związku z premierą filmu "Wszystko albo nic" (w kinach od 17 marca) Michał Żebrowski przekonuje, że część odważnych scen, które były kręcone z jego udziałem, stanowiły spore wyzwanie.

"Bardzo krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. To krępujące jak się ma 45 lat, siwe włosy, dwoje małych dzieci, jak muszę się z koleżanką z planu całować, dyszeć i sapać, to okropne", zwierzył się Michał Żebrowski w rozmowie z wp.pl.

Dustin Hoffman scenom seksu mówi nie

Dwukrotny laureat Oscara za "Sprawę Kramerów" i "Śmierć komiwojażera" Dustin Hoffman, który w tym roku będzie obchodził 80. urodziny, od lat ma zastrzeżone w kontraktach, że w produkcjach, w których bierze udział, nie może być miejsca na sceny erotyczne. Aktor uważa po prostu, że ma już swoje lata i w pewnym wieku odgrywanie miłosnych uniesień w łóżku nie przystoi.

Dakota Johnson i Jamie Dornan o seksie

Najgorętsza para ostatnich miesięcy, czyli Dakota Johnson i Jamie Dornan, pytani są o odważne sceny erotyczne niemal w każdym wywiadzie. Co odpowiadają?

„Nie uprawiamy [w filmie] seksu naprawdę. Symulowałam seks przez siedem godzin z rzędu i mam tego po dziurki w nosie. To… niekomfortowe. Naprawdę nudne”, podkreślała Dakota Johnson.

„To ona była przez cały czas naga i związana. I tyle w temacie. To ja miałem kontrolę nad wszystkim, więc [filmowanie scen seksu] było raczej trudniejsze dla niej niż dla mnie. Ta relacja miała oczywiście sens pomiędzy akcją a cięciem, ale kiedy reżyser ogłaszał zakończenie sceny, to ja byłem najbliżej niej i czułem, że muszę narzucić na nią jakieś okrycie, rozwiązać ją, upewnić się, że wszyscy wokół utrzymują odpowiedni dystans, dopóki [Dakota] nie poczuje się komfortowo. Byłbym okropnym człowiekiem, gdybym tego wszystkiego nie robił”, przekonywał Jamie Dornan.

Polecamy też: Seks na planie „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan opowiadają, jak im było razem w łóżku

Marta Wierzbicka o scenach lesbijskiego seksu

Marta Wierzbicka, która w serialu "Na wspólnej" wciela się w Olę, ma na koncie wątek lesbijski w produkcji. Czy trudno było przed kamerą odgrywać śmiałe sceny erotyczne z inną kobietą?

"To było dla mnie wyzwanie. To logiczne, że moja bohaterka zwróciła uwagę na kobietę, po takich przejściach z mężczyznami, jakie miała. Jestem zachwycona", twierdziła w rozmowie z wp.pl

Magdalena Boczarska o scenach seksu w "Sztuce Kochania"

Maria Sadowska, reżyserka filmu o historii życia Michaliny Wisłockiej podkreślała w wywiadach, że zależało jej, by pokazać widzom seks pełnokrwisty, prawdziwy. Odtwórczyni głównej roli przyznała natomiast, że sceny przesycone erotyką zawsze są dużym aktorskim wyzwaniem.

"To nigdy nie jest łatwe, bo to jest sfera zarezerwowana dla najbliższych, ale to nie było najtrudniejsze w tym filmie", mówiła w wywiadach Magdalena Boczarska.

Polecamy też: „Sztuka Kochania”. Odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej, Magdalena Boczarska opowiada, skąd czerpała wiedzę o seksie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!