Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Mołek zaliczyła w Sopocie zabawną wpadkę! Trudno się nie uśmiechnąć

Prezenterka szybko ją jednak zatuszowała

Konrad Szczęsny 16 sierpnia 2019 13:51
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Magda Mołek poprowadziła trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival i... zachwyciła publiczność oraz telewidzów. Zrobiła to z ogromny wdziękiem i klasą, jednak i ona nie ustrzegła się wpadki. Na szczęście była to drobna pomyłka, zaś sposób, w jaki dziennikarka rozładowała atmosferę udowodnił, że jest mistrzynią prowadzenia widowisk na żywo!

Magda Mołek: wpadka na Top of the top Spot Festival

W tym roku każdego dnia festiwal w Sopocie prowadzą inne osoby. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć, jak osoby na co dzień pracujące w stacji TVN radzą sobie z byciem gospodarzem ogromnej imprezy na żywo. Na scenie Opery Leśnej widzieliśmy już Grażynę Torbicką, Oliviera Janiaka, Gabi Drzewiecką, Agnieszkę Woźniak-Starak, Filipa Chajzera i Magdę Mołek.

Ta ostatnia prowadziła czwartkowy koncert. Choć w sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy, w których internauci zauważają, że dziennikarka prowadziła imprezę z wyjątkową gracją i klasą, także ona nie ustrzegła się wpadki!

W trakcie koncertu, poświęconego najpiękniejszym piosenkom z winyli czasów PRL, zapowiadała artystów oraz przypominała o konkursie, w którym udział mogli wziąć telewidzowie. 

„Można wygrać 100 mln złotych. Ups! Powiedziałabym tak przed denominacją. Widzę, że państwo zainteresowani”, śmiała się ze sceny Magda Mołek, co wywołało żywiołową reakcję publiczności.

Wpadka Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie

Bardziej spektakularną wpadkę zaliczyła dzień wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w trakcie zapowiadania jednego z uczestników pomyliła kraj, który reprezentował w ramach konkursu o Bursztynowego Słowika. Zamiast Szwajcarii, wymieniła Szwecję, co nie umknęło uwadze towarzyszącego jej Filipa Chajzera. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Dzisiaj przed nami kolejny, ostatni już dzień festiwalu w Sopocie. To koncert dedykowany młodym artystom i ich fanom - Young Choice Awards. W jego trakcie wystąpią m.in. Roksana Węgiel, Natalia Zastępa, Marcin Sójka, Viki Gabor oraz Anika Dąbrowska  

Magda Mołek w tracie trzeciego dnia festiwalu w Sopocie. Dziennikarka postawiła na róż:

Magda Mołek
Fot. VIPHOTO/East News

Dziennikarka zaliczyła w trakcie prowadzenia wydarzenia zabawną wpadkę:

Magda Mołek
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…