Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE
VIVA! Tylko u nas

Hollywoodzka Weronika Rosati na okładce "Vivy!"

Opowiada o swoim życiu w Los Angeles. Co jeszcze w numerze?

Hades 8 maja 2013 13:26
Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Weronika Rosati. Aktorka w szczerej rozmowie opowiada o swoim życiu w Hollywood. Z którymi gwiazdami się przyjaźni i jakie ma plany na przyszłość?

Ponadto w magazynie Monika Jaruzelska zdradza czego nie napisała w swojej bestsellerowej książce "Towarzyszka panienka". Oprócz tego Beata Ścibakówna opowiada o relacjach z córką Helenką, Jacek Koman w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską mówi o swojej międzynarodowej karierze, a żona ambasadora Rosji Olga Alekseeva otwiera drzwi ambasady.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Anna Karanina".Weronika w zjawiskowej sesji w Hollywood w "Vivie!":

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.