Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE
VIVA! Tylko u nas

Hollywoodzka Weronika Rosati na okładce "Vivy!"

Opowiada o swoim życiu w Los Angeles. Co jeszcze w numerze?

Hades 8 maja 2013 13:26
Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Weronika Rosati. Aktorka w szczerej rozmowie opowiada o swoim życiu w Hollywood. Z którymi gwiazdami się przyjaźni i jakie ma plany na przyszłość?

Ponadto w magazynie Monika Jaruzelska zdradza czego nie napisała w swojej bestsellerowej książce "Towarzyszka panienka". Oprócz tego Beata Ścibakówna opowiada o relacjach z córką Helenką, Jacek Koman w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską mówi o swojej międzynarodowej karierze, a żona ambasadora Rosji Olga Alekseeva otwiera drzwi ambasady.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Anna Karanina".Weronika w zjawiskowej sesji w Hollywood w "Vivie!":

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.