Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE
VIVA! Tylko u nas

Hollywoodzka Weronika Rosati na okładce "Vivy!"

Opowiada o swoim życiu w Los Angeles. Co jeszcze w numerze?

Hades 8 maja 2013 13:26
Weronika Rosati na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Weronika Rosati. Aktorka w szczerej rozmowie opowiada o swoim życiu w Hollywood. Z którymi gwiazdami się przyjaźni i jakie ma plany na przyszłość?

Ponadto w magazynie Monika Jaruzelska zdradza czego nie napisała w swojej bestsellerowej książce "Towarzyszka panienka". Oprócz tego Beata Ścibakówna opowiada o relacjach z córką Helenką, Jacek Koman w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską mówi o swojej międzynarodowej karierze, a żona ambasadora Rosji Olga Alekseeva otwiera drzwi ambasady.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Anna Karanina".Weronika w zjawiskowej sesji w Hollywood w "Vivie!":

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.