Fot. Robert Wolański Sesja VIVA! 20 lat
VIVA! Tylko u nas

Wyjątkowa sesja na wyjątkowy jubileusz 20-lecia VIVY! Zobaczcie, które gwiazdy stanęły przed naszym obiektywem

Katarzyna Sielicka/MT 8 lutego 2017 20:45
Fot. Robert Wolański Sesja VIVA! 20 lat

Tylko białe tło, czerwone lub czarne kreacje od polskich projektantów i charyzmatyczne osobowości gwiazd, które rządzą masową wyobraźnią. Tyle wystarczyło, by stworzyć klimat wyjątkowej sesji dla VIVY!

 

Dlaczego wybraliśmy polskich projektantów, kreacje których zaprezentowały gwiazdy? „VIVA! Jest od początku do końca polskim pomysłem, idąc według tego klucza sięgałam więc po polskie marki” – mówi Jola Czaja, redaktor kreatywny VIVY!

 

Na zdjęciach zobaczymy więc m.in. Katarzynę Warnke w kreacji w stylu Valentino, uszytą specjalnie dla niej przez markę Bizuu, Małgorzatę Kożuchowską w eleganckiej sukience młodego projektanta Roberta Czerwika albo Aleksandrę Popławską w odważnym kombinezonie marki Zaquad. Aktorzy, którzy wzięli udział w męskiej sesji - m.in. Michał Żebrowski, Bartek Kasprzykowski czy Maciej Stuhr - założyli z kolei eleganckie smokingi.

 

Nie bez przyczyny też wybraliśmy czerwony kolor stylizacji do kobiecej sesji. Ma on nawiązywać do logo naszego magazynu, który istnieje już na rynku od 20 lat.

 

Fot. Robert Wolański/VIVA sesja luty 2017

 

Na planie zdjęciowym panowała luźna atmosfera

A to za sprawą m.in. znakomitego fotografa Roberta Wolańskiego, który współpracuje z VIVĄ! od samego początku. Wiele gwiazd, które wzięły udział w jubileuszowej sesji, nieraz już stawało przed jego obiektywem.

 

Artyści mogli poczuć się swobodnie także dzięki Joli Czai, która – jak przyznał Piotr Adamczyk – wraz z VIVĄ! towarzyszy mu przy wszystkich najważniejszych momentach w życiu. Bezpiecznie w naszym towarzystwie poczuła się też Edyta Olszówka: „Udzieliłam tu wielu wywiadów, opowiadałam bardzo szczerze o rzeczach trudnych, rozstaniach, rozterkach emocjonalnych. Zawsze wiedziałam jednak, że robię to po coś, że jest wiele kobiet, czytelniczek VIVY!, które mają podobne problemy, i w ten sposób im pomagam” – mówiła aktorka podczas sesji.

 

I choć dziś, w dobie mediów społecznościowych, zrobienie zdjęcia i wrzucenie go do sieci nie stanowi żadnego problemu, to nasi bohaterowie życzyli VIVIE!, by się nie zmieniała. Aby kochała gwiazdy tak, jak gwiazdy kochają ją. I żeby zachowała to, co jest ponadczasowe – klasę i prestiż. Dziękujemy!

 

Polecamy także: 11 wyjątkowych aktorek, 11 wspaniałych aktorów oraz dwie piękne okładki na dwudziestolecie VIVY!

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.