Olga Figaszewska 14 maja 2017 09:00
1/16
Joanna Krupa, Romain Zago
Copyright @Ashley Barrett/KRIS KAN
1/16

Sezon ślubny właśnie się rozpoczyna! Dla każdego to wyjątkowa chwila, którą pragnie podzielić się z najbliższymi. Za nami romantyczna ceremonia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka czy Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy swoim szczęściem postanowili podzielić się z czytelnikami VIVY! występując w wyjątkowej ślubnej  sesji. Pamiętacie gwiazdy, których śluby mogliśmy oglądać w VIVIE!?. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z archiwum magazynu w naszej galerii!

 

Polecamy też: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

 

Natasza Urbańska w 2008 roku wzięła ślub z Januszem Józefowiczem. W VIVIE! powiedziała wtedy: „Nigdy nie marzyłam o białej sukni. Kiedy jednak Janusz podniósł mi welon i powiedział, że mnie kocha, pożałowałam, że zdecydowałam się na ślub tak późno. (...) Nie spodziewałam się wcześniej, że to tak wzruszająca chwila, kiedy w obecności bliskich przysięga się miłość”.


Z kolei, Małgorzata Kożuchowska w jednym z wywiadów zdradziła: "Nad miłością trzeba ciężko pracować. Nie można się zagapić, odpuścić".

Kiedy po sercowym zawodzie aktorka zapytała mamę "Dlaczego z wszystkich mężczyzn świata wybrałaś właśnie tatę?", ta odpowiedziała: "Bo wiedziałam, że to jedyny, który mnie nigdy nie zawiedzie". Dziś, gdyby ktoś zapytał Małgosię o Bartka, pewnie odpowiedziałaby tak samo. Są ze sobą już 8 lat i uchodzą za niezwykle udaną parę. A wszystko zaczęło się od ceremonii, o której goście mówili, że była jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających ślubów w historii.  My mamy to na zdjęciach!


Piotr Rubik uważa się za prawdziwego szczęściarza. Dlaczego? „Mam piękną i mądrą żonę, ale tymi samymi słowami mógłbym opisać także swoją teściową”, zdradził w jednym z wywiadów. Do ostatniej chwili przed ślubem mówił, że nie jest zdenerwowany. Głos zadrżał mu jednak, gdy w kościele mówił słowa przysięgi: „I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Oboje z Agatą zdecydowali, że chcą, aby podczas tego wymarzonego dnia towarzyszyli im tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Reszta klimat tej szczególnej chwili mogła poczuć w reportażu z VIVY!.  Dobrze, że się na niego zgodzili! To jedna z najpiękniejszych sesji ślubnych w historii pisma


Jak w VIVIE! zaprezentowali się Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Krupa i Romain Zago? Kto jeszcze stanął przed obiektywem naszych fotografów? Zapraszamy do galerii!

 

Na zdjęciu: Joanna Krupa i Romain Zago, Viva! lipiec 2013

 

Polecamy: Ranking jakiego nie było! Zobaczcie najdroższe suknie ślubne w historii! To prawdziwe dzieła sztuki!

2/16
Joanna Krupa, Romain Zago
Copyright @Ashley Barrett/KRIS KAN
2/16
3/16
Piotr Rubik i Agata Paskudzka
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
3/16
4/16
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
4/16
5/16
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, sesja dla VIVY!
Copyright @Michał Dembiński
5/16

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, sesja dla Vivy! 2013

 

11/16
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Viva! wrzesień 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
11/16

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.