Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Nowy numer

Nowa VIVA! Kasia Zielińska i Małgosia Socha: „Trzymamy się razem. A mówią, że w tej branży to niemożliwe”

J G 24 sierpnia 2016 10:17
Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska - najlepsze przyjaciółki - w nowej VIVIE! Piaszczysta droga, palące słońce i kabriolet, a w nim dwie roześmiane dziewczyny. Thelma i Louise? Prawie. Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska spotkały się na planie sesji, aby wcielić się w przyjaciółki z kultowego filmu Ridleya Scotta i porozmawiać o swojej przyjaźni. Jak wiele jest w nich z Thelmy i Louise? Czy w codziennym życiu jest miejsce na wielkie emocje, szalone wyprawy, próby charakteru? I co tamten film – manifest feministyczny ma wspólnego z życiem dwóch polskich gwiazd show-biznesu? Zdradziły tylko nam! Już teraz zapraszamy na filmową zapowiedź tego, co się będzie działo w VIVIE! - backstage z sesji! Kasia i Małgosia zajadają hamburgery na masce cadillaca.

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! na koniec lata?

Maciej Stuhr znów będzie tatą - opowiada nam o swojej nowej roli w życiu i w filmie. Ewa Błaszczyk w poruszającym fotoreportażu księdza Wojtka Drozdowicza z córkami Olą i Manią. Oraz 45 stron extra na lato! Śladami kultowych filmów - „Indochiny”, moda: stylowa podróż na Bali, niezwykłe historie miłosne: Laura Łącz i Krzysztof Chamiec.

 

Polecamy też: Ewa Błaszczyk skomentowała medialne doniesienia o wybudzeniu jej córki ze śpiączki.

 

Nowa VIVA!  z Sochą i Zielińską do kupienia od 25 sierpnia.

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

 

 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.