3 / 4
Copyright @Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta

Ciężkie przeżycia sprawiły, że zupełnie przewartościowała swoje życie.

Mama zawsze mówiła: „Kończ każdy dzień, jakby miał być twoim ostatnim”. Jeśli żyjesz zgodnie z tą zasadą i nie zostawiasz nie wyjaśnionych spraw za sobą, to myślenie o śmierci nie jest aż tak przerażające. Czasami dzwonię o czwartej nad ranem do rodziców, żeby powiedzieć im, jak bardzo ich kocham. Tak samo postępuję z moimi przyjaciółmi. Nie boję się śmierci.

Pewnie dlatego dziennikarka uwielbia sporty ekstremalne.

Lubię balansować na granicy bezpieczeństwa. Kiedy staję na moście i mam skoczyć na bungy, czuję się jak samobójca. Staję i wiadomo, że czuję w sobie opór, ale krzyczę: „O, k....” i skaczę. Są ludzie, którzy krzyczą to samo i robią krok w tył. Ja nigdy się nie wycofuję. Tak samo uwielbiam biegać po poligonie i strzelać.

Podróżniczka ma także swoją własną teorię na temat męskich zainteresowań:

Miałam być chłopcem, ale mój tata tak chciał mieć córkę i chodził za moją mamą i marudził, aż w ostatnim momencie nie urósł mi „ptaszek”. Nie odczuwam potrzeby bywania na salonach i kupowania Bóg wie jak drogich sukienek. Najważniejszy jest kombinezon motocyklowy i radość ze wspinaczki, ze skoków ze spadochronem, z nurkowania.

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.