OF, AL 25 września 2016 10:15
1/12
Grażyna Torbicka, Viva! wrzesień 2016
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
1/12

Ostatnie chwile wakacyjnego ciepła sprzyjają wycieczkom. Kochasz wiatr we włosach? Zanim nastaną mrozy i na stałe przesiądziemy się do samochodów, można w pełni porozkoszować się wolnością, którą dają jednoślady. Dlatego postanowiliśmy zebrać w galerii zdjęcia z sesji do VIVY!, na których gwiazdom towarzyszą... motocykle. Pamiętacie jak z motorem pozowała Margaret, Rafał Sonik czy Agnieszka Włodarczyk?

 

„Kiedy wsiadasz na motor, nikt cię nie ocenia. Droga daje dystans. Ma gdzieś, kim jesteś i co robisz w życiu. Możesz zapomnieć o polityce, o dziurze budżetowej", zdradził Kamil Durczok w wywiadzie z 2009 roku. Podobne odczucia ma Agnieszka Woźniak-Starak. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że gdy potrzebuje adrenaliny, ucieczki od pracy - wsiada na motocykl i wyjeżdża za miasto. Były mąż dziennikarki, Adam Badziak, to zawodowy motocyklista. Jednak chociaż to motocyklami Agnieszka na torze rajdowym pokonywała kolejne okrążenia, to jak sama przyznaje, najlepiej czuje się w samochodzie wyścigowym. Razem z Gosią Rdest wzięła nawet udział w VW Castrol Cup 2014.

 

Powyżej: Grażyna Torbicka w najnowszej VIVIE!.

 

Zobacz też: „Ty sprawdzasz życie, a życie sprawdza ciebie”. Ikona stylu Grażyna Torbicka na okładce nowej VIVY!

 

 

 

2/12
Grażyna Torbicka, Viva! wrzesień 2016
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
2/12

Grażyna Torbicka, Viva! wrzesień 2016

3/12
Rafał Sonik
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/12

Adrenalinę kocha też oczywiście rajdowiec - Rafał Sonik. Udział w rajdach wymaga dużej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. "To taki rajd, na którym ludzie umierają. Trzeba wiedzieć, jakie są tego przyczyny. Trzeba wiedzieć, co się je i co się pije, żeby mieć zapas w garbie jak wielbłąd. I nie eskalować oczekiwań co do swojego organizmu. Przewidywać. Ja zarządzam swoją energią podczas rajdu w cyklu dobowym. Ja się nie przesilam. Dakar to sztuka powstrzymywania się. W tym ostatnim rajdzie czułem w pewnym momencie, że mózg wydaje polecenia, ale ciało ich nie wykonuje. I ja z tym nie walczyłem, uczyłem się tego po prostu, jadąc powolutku i mówiąc sobie: „Inni są gorsi”. Pamiętałem, że ci inni są poddani takiej samej torturze. Moją radą jest więc: być mądrzejszym i trochę sobie odpuścić" - powiedział w wywiadzie do VIVY! o rajdzie Dakar, w którym w 2015 roku zdobył I miejsce.

 

Polecamy także: Rok temu mówił: „Czasami myślę o tym, by nie odejść bezpotomnie”. A teraz Rafał Sonik został ojcem!

4/12
Agnieszka Szulim
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
4/12
5/12
Margaret, Viva! marzec 2016
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/12
6/12
Rafał Sonik
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/12
7/12
Sonia Bohosiewicz
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
7/12

Sonia Bohosiewicz, Viva! październik 2011

 

Polecamy też: Sonia Bohosiewicz: Śnię o lataniu

8/12
Małgorzata Rozenek, Viva! listopad 2012
Copyright @Marlena Bielińska/Move
8/12
9/12
Kamil Durczok
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl
9/12
10/12
Kamil Durczok
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl
10/12
12/12
Robert Gonera
Copyright @Mariusz Trzciński/MunFoto
12/12

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.