Olga Figaszewska 16 listopada 2016 12:45
1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan na okładkach VIVY!
Copyright @archiwum VIVY!
1/5

Perfekcyjny wygląd, charakterystyczny głos. Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z tych polskich gwiazd, które wzbudzają ogromne emocje. Jej program „Projekt Lady” okazał się kolejnym sukcesem.  Z pomocą mentorek uczy w nim młode dziewczyny jak być damą. Po Azji jej kariera pędzi ekspresem. Dzięki temu nowy program, który prowadzi w TVN STYLE oraz książka „Perfekcyjne maniery” z miejsca stały się hitami. Jednak to jako prowadząca programu „Perfekcyjna Pani Domu” zyskała sympatię telewidzów.

 

Zobacz też nową VIVĘ! z Małgorzatą-Rozenek Majdan na okładce. Już od 17 listopada w kioskach.

 

Bohaterka najnowszego wydania VIVY!. na okładce pojawiła się czwarty raz. Co „Perfekcyjna Pani Domu” mówiła VIVIE! o macierzyństwie, rodzinie, miłości i karierze kilka lat temu?

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek uczy manier, ale sama nie zawsze jest damą. Dlaczego wzbudza takie emocje?​

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! listopad 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
2/5

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce najnowszej VIVY!

 

Udział w „Azja Express” zakończył się dla Małgorzaty Rozenek-Majdan dużym sukcesem. Dzięki temu nowy program, który prowadzi w TVN STYLE oraz książka „Perfekcyjne maniery” z miejsca stały się hitami. W czym tkwi jej fenomen? Jaka jest jej prawdziwa twarz, czego się boi i jak walczy o dobre imię?

 

O pułapkach show-biznesu, powrocie na szczyt i roli żony. Małgorzata Rozenek-Majdan jakiej jeszcze nie znacie rozmawiała w VIVIE! z Romanem Praszyńskim. Najnowsza VIVA! w kioskach już od 17 listopada.

 

Zobacz także: O wrogach, małżeństwie i „Azja Express”. O czym jeszcze Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada w nowej „VIVIE!”?

 

3/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Copyright @Robert Wolański
3/5

We wrześniu 2016 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla VIVY! Nikt nie dawał im szans! Ona Lady, on łobuz. Powiedzieli sobie "tak".

 

Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nie wyobrażam sobie żeby nie być żoną. Taka jestem".

Radosław Majdan: "Gdy mówię: »Małgosia jest moją kobietą«, to brzmi dobrze. Ale »moja żona« jeszcze lepiej".

 

Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan: Drugiego dnia Radosław powiedział, że mnie kocha.

Radosław Majdan: Powiedziałem trzeciego. Drugiego nie powiedziałem tylko dlatego, że pewnie by nie uwierzyła! Pomyślałem sobie: To chyba jest trochę za wcześnie! Ale jak już się obudziłem trzeciego, wiedziałem: To jest ten czas!

 

Polecamy też: Tylko u nas! Dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubnej sesji państwa Majdanów

 

W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan najważniejszą rolę grają trzy rzeczy:
Dzieci, miłość i praca. W takiej kolejności. Marzyłam, by stworzyć dzieciom dom bezpieczny i ciepły. Dom, jaki miałam w dzieciństwie. Moi rodzice są razem od 40 lat. Mama całą energię włożyła w wychowanie mnie i brata. Dbała o nas. Zrezygnowała z kariery zawodowej i nigdy nie żałowała. Oboje rodzice trzymali nas twardą ręką. Byli konsekwentni, dosyć surowi, ale przy tym nieprawdopodobnie kochający. Nigdy nie miałam wątpliwości, że jestem najbardziej kochanym dzieckiem na świecie.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

 

 

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! marzec 2013
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Małgorzaty Rozenek-Majdan w sesji dla VIVY! z 2013 roku.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o sile rodziny: Pracuję po to, żeby moje dzieci miały fajny dom. Sama wychowałam się w cudownym domu, gdzie śniadania podawano na pięknym obrusie. Łokcie nie mogły spoczywać na stole, siedziało się przy nim prosto. Moja mama rzadko pracowała zawodowo i zawsze była perfekcyjną panią domu. Pamiętam, że rodzice mieli wykupione karnety do Teatru Wielkiego i Filharmonii, potrafili korzystać z życia. Są już 40 lat po ślubie, a dla mnie – wzorem małżeństwa. Ale żeby było jasne: nasze relacje są dalekie od głaskania po główce, bo wszyscy mamy silne osobowości. Wiem jedno – nikt za mną nie stoi tak mocno, jak oni. Całą siłę dostałam od nich. To było fantastyczne połączenie miłości z surowym rygorem. Doceniam to po latach.

 

To był najbardziej wymagający moment w jej życiu. Po rozwodzie wszystko zaczynała od nowa. „Bardzo łatwo jest się zakochać i wziąć ślub. O wiele ciężej rozstać i zachować szacunek do osoby, z którą szło się przez życie”, dodaje. Praca. Rodzina. Dom. O szóstej rano zdjęcia do „Perfekcyjnej…”. Po południu do „Bitwy o dom”. Każdą wolną chwilę spędzała z dziećmi w Warszawie. Bo oni są najważniejsi na świecie.

„Przecież dom to nasza największa wartość”, przyznaje.

 

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek uczy manier, ale sama nie zawsze jest damą. Dlaczego wzbudza takie emocje?​

 

 

5/5
Małgorzata Rozenek, VIVA! listopad 2012
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
5/5

Małgorzaty Rozenek-Majdan w sesji dla VIVY! z 2012 roku opowiedziała o swoim perfekcyjnym wizerunku i programie.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan: Moją rolą nie jest zmieniać ich życie. Nie wiem przecież, co jest dla nich dobre. Moją rolą jest inspirować. I widzę, że to działa.


– Perfekcja jest częścią Pani życia?
Małgorzata Rozenek-Majdan: Nie jestem perfekcyjna. Chciałabym być.

 

– Jednak?
Małgorzata Rozenek-Majdan: Dlaczego nie? Perfekcja to dla mnie uczenie się na własnych błędach. To chęć, żeby każdego dnia się rozwijać, poznawać coś nowego.

 

Czy kariera w telewizji zmieniła życie Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Bardzo. Po latach zajmowania się domem nagle pracuję w wymiarze często większym niż normalny etat. To ma wpływ na moją rodzinę. Muszę inaczej organizować czas, bardziej dbać o bliskich. Jeżeli wyjeżdżam na trzy dni, wiem, że muszę przygotować ubranie do szkoły dla starszego syna. Na półce kładę ubrania z karteczkami: poniedziałek, wtorek itd.

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek uczy manier, ale sama nie zawsze jest damą. Dlaczego wzbudza takie emocje?​

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.