Agnieszka Maciąg z córką na okładce Vivy
VIVA! Tylko u nas

Agnieszka Maciąg pokazuje córkę na okładce "Vivy!"

Zdradza szczegóły porodu i życia rodzinnego

barbie 19 grudnia 2012 19:03
Agnieszka Maciąg z córką na okładce Vivy

Już jutro do sprzedaży trafi nowy numer magazynu "Viva!". Tym razem jego główną bohaterką jest Agnieszka Maciąg, która na okładce pozuje ze swoją córką. Gwiazda nie pokazuje twarzy nagiego dziecka. Ubrana w piękną kreację zalotnie spogląda i zachęca do zapoznania się z jej wyznaniami na tematy "dojrzałego macierzyństwa, pięknego porodu i rodzinnej miłości".

W środku przeczytasz także wywiad z Alicją Węgorzewską oraz artykuł na temat ciąży księżnej Kate. Magazyn dostępny także z filmem "Yuma". Tylko 2,99 złotych.

Zobacz: Maciąg z ogromnym brzuchem ciążowym na okładce

Zobacz piękną sesję Maciąg z córką:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.