Anna i Robert Lewandowscy, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd, ciąże gwiazd
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Olga Figaszewska 4 maja 2017 17:30
Anna i Robert Lewandowscy, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd, ciąże gwiazd
Fot. Instagram

Na świecie pojawiła się Klara. Pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich jeszcze przed porodem wzbudzało wiele emocji. O narodzinach córeczki, na swoich mediach społecznościowych, szczęśliwy tata poinformował w czwartek.

 

Polecamy też: Jak czuje się Ania Lewandowska po porodzie? Wzruszające słowa Roberta

 

Gwiazdy gratulują narodzin dziecka


Gratulacje do Ani i Roberta Lewandowskich spływają z całego świata. Nie dziwi nas, że o nowym członku w rodzinie Lewandowskich, napisały również niemieckie i angielskie media, publikując serię artykułów. Zresztą takiej reakcji się spodziewaliśmy. Polski show-biznes już oszalał na punkcie małej Klary! To była jedna z najbardziej oczekiwanych ciąż tego roku.  Ostatnie chwile przed porodem szczęśliwi rodzice poświęcali na przygotowaniu wyprawki dla noworodka.

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

 

Życzenia śwież upieczonym rodzicom w pierwszej kolejności złożyła MaRina Łuczenko-Szczęsna, Kasia Zielińska, a także Anna Kalczyńska.

 

Gwiazdy nie kryją radości. Co napisały?

 

 

Kasia Zielińska pogratulowała parze w następujący sposób na Instagramie: „Gratulacje. Wspaniały, cudowny, najpiękniejszy dzień dla Was”.

 

Do życzeń dołączył się również Tomasz Lis:

 

 

 

 

Anna Kalczyńska w swoim wpisie zachwycała się imieniem córeczki Ani i Roberta: „Samych radości dla małej Klary! :) Piękne imię!”.

 

Wzruszenia nie kryła Karolina Ferenstein-Kraśko: „Najpiękniejszy widok na świecie, dzidziuś w rękach zakochanego i czułego ojca! Wielkie gratulacje dla ciebie i Anny”.

 

Radosław Majdan podczas wizyty w studio TVN24 również odniósł się do dzisiejszych wydarzeń: „Możemy oczywiście pogratulować Robertowi i Ani. To jest  kolejny krok ku stabilizacji. Piłkarz, który osiąga ten swój wiek stabilizacji rodzinnej można powiedzieć, że wtedy czyni największe postępy. Robert te największe postępy czyni już ostatnimi latami, także myślę, że to będzie dodatkowy krok - chociaż nie wiem, czy jeszcze więcej może tych bramek strzelać... Myślę, że jest to dla niego fantastyczna i szczęśliwa chwila, których w jego życiu zawodowym było dużo, teraz ma swój duży sukces jako ojciec, głowa rodziny. Także myślę, że to powinno pozytywnie wpłynąć na jego formę”.

 

A także Jessica Mercedes: „Gratulacje!”.

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?