Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie stać mnie na dom w Grecji”. Poruszające wyznanie Katarzyny Skrzyneckiej!

Aktorka szczerze o finansach

Konrad Szczęsny 27 marca 2018 07:30

Choć mogłoby się wydawać, że Katarzyna Skrzynecka nie ma powodów do zmartwień, jeśli chodzi o zasoby finansowe, najnowsze wyznanie jurorki programu Twoja twarz brzmi znajomo wywołało medialną burzę! Aktorka i piosenkarka przyznała, że... nie stać jej na zakup domu w Grecji!

Katarzyna Skrzynecka o finansach

Okazuje się, że choć artystka uwielbia spędzać wakacje w tym śródziemnomorskim kraju, nie planuje kupować tam żadnych nieruchomości. Powodem są oczywiście... podatki. „Zakup posesji w ciepłym kraju do bardzo kosztowna rzecz. To inwestycja, za którą trzeba płacić podatki przez cały rok. Nie jest to zbyt opłacalne”, podkreśla Katarzyna Skrzynecka.

I dodaje, że choć chętnie wraca z rodziną do Grecji, póki co zakup domu w tym państwie nie wchodzi w grę. „To byłaby finansowa studnia bez dna, generująca ogromne koszta, a niekoniecznie dająca szansę eksploatacji tak, jakby się o tym marzyło. Z ogromną radością zawsze zbieramy całą ekipę i lecimy na wakacje do Grecji. Mamy kilka zakątków, do których zawsze wracamy”, zwierzyła się artystka w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Sesja ślubna Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

W 2009 roku Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wzięli ślub cywilny w Grecji. Przypominamy wyjątkową sesję, którą wykonano w tym kraju, a którą opublikowaliśmy na naszych łamach.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.