Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie stać mnie na dom w Grecji”. Poruszające wyznanie Katarzyny Skrzyneckiej!

Aktorka szczerze o finansach

Konrad Szczęsny 27 marca 2018 07:30

Choć mogłoby się wydawać, że Katarzyna Skrzynecka nie ma powodów do zmartwień, jeśli chodzi o zasoby finansowe, najnowsze wyznanie jurorki programu Twoja twarz brzmi znajomo wywołało medialną burzę! Aktorka i piosenkarka przyznała, że... nie stać jej na zakup domu w Grecji!

Katarzyna Skrzynecka o finansach

Okazuje się, że choć artystka uwielbia spędzać wakacje w tym śródziemnomorskim kraju, nie planuje kupować tam żadnych nieruchomości. Powodem są oczywiście... podatki. „Zakup posesji w ciepłym kraju do bardzo kosztowna rzecz. To inwestycja, za którą trzeba płacić podatki przez cały rok. Nie jest to zbyt opłacalne”, podkreśla Katarzyna Skrzynecka.

I dodaje, że choć chętnie wraca z rodziną do Grecji, póki co zakup domu w tym państwie nie wchodzi w grę. „To byłaby finansowa studnia bez dna, generująca ogromne koszta, a niekoniecznie dająca szansę eksploatacji tak, jakby się o tym marzyło. Z ogromną radością zawsze zbieramy całą ekipę i lecimy na wakacje do Grecji. Mamy kilka zakątków, do których zawsze wracamy”, zwierzyła się artystka w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Sesja ślubna Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

W 2009 roku Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wzięli ślub cywilny w Grecji. Przypominamy wyjątkową sesję, którą wykonano w tym kraju, a którą opublikowaliśmy na naszych łamach.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.