4 / 12
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
Marta Dąbrowska
 
Na stałe w obsadzie seriali „Na dobre i na złe” i „Komisarz Aleks”. Uwielbia Danutę Szaflarską, bo dzięki jej roli w filmie „Skarb” postanowiła, że zostanie aktorką. Jest absolwentką szkoły teatralnej w Warszawie. Gra w stołecznym Teatrze Polskim. Ma na koncie role u Katarzyny Jungowskiej i Jerzego Skolimowskiego. 
 
Paulina Chapko
Popularność zdobyła dzięki serialom „Ojciec Mateusz”, „Czas honoru”, „Hotel 52”. Ale to za debiutancką rolę w „Polskiej noweli filmowej” nominowano ją do Nagrody im. Jana Machulskiego. Dyplom zrobiła w szkole teatralnej we Wrocławiu. W Dublinie właśnie kończy zdjęcia do nowego filmu Jerzego Skolimowskiego „11 minut". Gra tam jedną z głównych ról. Uczy się języków obcych. „Marzę o karierze zagranicznej”, wyjawia. 

 

Natalia Klimas
Znamy ją z seriali „Sama słodycz”, „Przyjaciółki” i „2XL”. Debiutowała w amerykańskim filmie „Słyszeliście o Morganach?”. Studiowała w The William Esper Studio i w The Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Zagrała epizod w filmie „Bogowie”. Chciałaby dostać główną rolę w sztuce „Hedda Gabler” Ibsena. I by jakiś reżyser obsadził ją w kontrze do jej warunków zewnętrznych. 

 

Na zdjęciu: Marta Dąbrowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas, Viva! październik 2014

 
Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?