10 / 12
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Dąbrowska

Seksowna ordynatorka chirurgii w szpitalu w Leśnej Górze w „Na dobre i na złe”. Na scenie można ją zobaczyć w „Hamlecie” i „Najdroższym” w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Marzy, żeby wystąpić w filmie kostiumowym, i jest szansa, że te marzenia spełnią się już na wiosnę.
Obejrzała wszystko z Katharine Hepburn. Jej niepodważalny atut – świetnie śpiewa!

Katarzyna Zawadzka


W „Prawie Agaty” jest Anielą, dziewczyną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej zadebiutowała w obrazie „W imieniu diabła” u samej Barbary Sass. Ważna rola? Żony Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w filmie „Baczyński”. Marzy, by grać postaci nieoczywiste i wielowymiarowe.  

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?