1 / 12
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Dwanaście pięknych kobiet wzięło udział w wyjątkowej sesji dla VIVY! Katarzyna Warnke, Agnieszka Więdłocha, Olga Kalicka, Natalia Klimas...

 

Nowe twarze filmów i seriali. To ich czas! Do nich należy przyszłość. Kolejne pokolenie aktorek wkracza na scenę. Zabiegają o nich reżyserzy i producenci. Nieprzeciętne zdolności, ambicja, młodość i uroda - to ich atuty. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Zobacz także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

 

Czy są skazane na sukces? Zobacz kto jeszcze stanął przed obiektywem VIVY!

 

Polecamy też: Miała być dentystką. Dzięki wypadkowi została aktorką. Agnieszka Więdłocha w przekornej rozmowie

 

Na zdjęciu:  Kasia Warnke, Emilia Komarnicka, Katarzyna Dąbrowska, Viva! październik 2014

 
Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?