Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
NOWY NUMER VIVY!

Dlaczego nie szuka faceta? O czym Karolina Szostak opowiedziała VIVIE!?

KATARZYNA SIELICKA 22 lutego 2017 08:15
Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dwadzieścia lat temu zaczęła pracę w Polsacie. Dwadzieścia kilogramów temu podjęła decyzję, że chce trochę schudnąć. Udało się, bo jej udaje się wszystko. Polska zwariowała na jej punkcie, a kobiety chcą wyglądać jak ona. Karolina Szostak jest bohaterką okładkową najnowszego wydania VIVY!.

 

Zobacz też: 20 kilogramów mniej. Zobacz niezwykłą przemianę Karoliny Szostak

 

Nie ma tak, że dotrę do rozmiaru 36 czy 34 i będę szczęśliwa. Czekałam na taki moment, kiedy sama powiem »dość«, i myślę, że teraz jest taki moment. Nie chciałabym już bardziej schudnąć. Nigdy nie miałam kompleksów. Nauczono mnie akceptacji siebie” - wyznała w rozmowie z Katarzyną Sielicką. „Zależy mi na utrzymaniu tej sylwetki, którą mam. To jest fajne, jak idę na przykład do Łukasza Jemioła i po prostu zakładam rzeczy z wieszaka. Albo jak byłam u Paprockiego i Brzozowskiego na pokazie w ich sukience w rozmiarze 36. Sama byłam w szoku. Wyglądało to naprawdę dobrze, nie było obcisłe” - kontynuuje.

 

Karolina Szostak pisze książkę „Moja spektakularna metamorfoza”, w której opowie kobietom o swojej drodze do szczupłej sylwetki. Stała się dla nich wzorem. „Cieszę się, że mogę pomóc tym kobietom. Mam też poczucie odpowiedzialności, żeby ich nie zawieść i nie zawieść siebie, czyli żeby uniknąć efektu jo-jo, na który wszyscy czekają” - komentuje w rozmowie Karolina Szostak.

 

Ciężkie przejścia z dzieciństwa nauczyły ją optymizmu, mama – miłości i akceptacji siebie. Nam opowiedziała o tym, czego się boi, z czego jest dumna i dlaczego nie szuka faceta.

 

Przeczytaj też: Upał, basen, Karolina Szostak w kostiumie kąpielowym. Pozuje dla VIVY! Było naprawdę gorąco! WIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 4/2017?

Hubert Urbański zostawił przeszłość za sobą, znów prowadzi kultowych „Milionerów”. Nazywają ją „Królową kryminałów”. Kim jest naprawdę Katarzyna Bonda i jakie skrywa tajemnice? O drodze do gwiazd i do… Boga — wyznania kosmonauty, Mirosława Hermaszewskiego. Ich związek skazano na porażkę. Jak walczyli o swoją miłość Urszula i Tomasz Kujawski?

 

Poza tym: Gilbert. Fielding, James, Rowling. Czy kiedy wydały swoje pierwsze powieści, marzyły o fortunie? W dziale Podróże — Droga na północ. Niektóre atrakcje Norwegii można zobaczyć tylko zimą.

 

W VIVA! Styl: Odważna i romantyczna MAFFASHION w strojach z kolekcji H&M Studio w sesji VIVY! W dziale uroda: Pomagają uporać się z trądzikiem, wzmacniają cerę, odmładzają — moc maseczek. Oprócz tego: Telewizja Wirtualnej Polski od kuchni. Gwiazdy zdradzają jak wygląda ich redakcyjne życie.

 

Nowa VIVA! z Karoliną Szostak na okładce od 23 lutego w kioskach.

Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Zobacz też: Schudła 20 kilogramów i pisze o tym książkę. My jednak wiemy, jaka jest tajemnica Karoliny Szostak

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.