Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
NOWY NUMER VIVY!

Dlaczego nie szuka faceta? O czym Karolina Szostak opowiedziała VIVIE!?

KATARZYNA SIELICKA 22 lutego 2017 08:15
Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dwadzieścia lat temu zaczęła pracę w Polsacie. Dwadzieścia kilogramów temu podjęła decyzję, że chce trochę schudnąć. Udało się, bo jej udaje się wszystko. Polska zwariowała na jej punkcie, a kobiety chcą wyglądać jak ona. Karolina Szostak jest bohaterką okładkową najnowszego wydania VIVY!.

 

Zobacz też: 20 kilogramów mniej. Zobacz niezwykłą przemianę Karoliny Szostak

 

Nie ma tak, że dotrę do rozmiaru 36 czy 34 i będę szczęśliwa. Czekałam na taki moment, kiedy sama powiem »dość«, i myślę, że teraz jest taki moment. Nie chciałabym już bardziej schudnąć. Nigdy nie miałam kompleksów. Nauczono mnie akceptacji siebie” - wyznała w rozmowie z Katarzyną Sielicką. „Zależy mi na utrzymaniu tej sylwetki, którą mam. To jest fajne, jak idę na przykład do Łukasza Jemioła i po prostu zakładam rzeczy z wieszaka. Albo jak byłam u Paprockiego i Brzozowskiego na pokazie w ich sukience w rozmiarze 36. Sama byłam w szoku. Wyglądało to naprawdę dobrze, nie było obcisłe” - kontynuuje.

 

Karolina Szostak pisze książkę „Moja spektakularna metamorfoza”, w której opowie kobietom o swojej drodze do szczupłej sylwetki. Stała się dla nich wzorem. „Cieszę się, że mogę pomóc tym kobietom. Mam też poczucie odpowiedzialności, żeby ich nie zawieść i nie zawieść siebie, czyli żeby uniknąć efektu jo-jo, na który wszyscy czekają” - komentuje w rozmowie Karolina Szostak.

 

Ciężkie przejścia z dzieciństwa nauczyły ją optymizmu, mama – miłości i akceptacji siebie. Nam opowiedziała o tym, czego się boi, z czego jest dumna i dlaczego nie szuka faceta.

 

Przeczytaj też: Upał, basen, Karolina Szostak w kostiumie kąpielowym. Pozuje dla VIVY! Było naprawdę gorąco! WIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 4/2017?

Hubert Urbański zostawił przeszłość za sobą, znów prowadzi kultowych „Milionerów”. Nazywają ją „Królową kryminałów”. Kim jest naprawdę Katarzyna Bonda i jakie skrywa tajemnice? O drodze do gwiazd i do… Boga — wyznania kosmonauty, Mirosława Hermaszewskiego. Ich związek skazano na porażkę. Jak walczyli o swoją miłość Urszula i Tomasz Kujawski?

 

Poza tym: Gilbert. Fielding, James, Rowling. Czy kiedy wydały swoje pierwsze powieści, marzyły o fortunie? W dziale Podróże — Droga na północ. Niektóre atrakcje Norwegii można zobaczyć tylko zimą.

 

W VIVA! Styl: Odważna i romantyczna MAFFASHION w strojach z kolekcji H&M Studio w sesji VIVY! W dziale uroda: Pomagają uporać się z trądzikiem, wzmacniają cerę, odmładzają — moc maseczek. Oprócz tego: Telewizja Wirtualnej Polski od kuchni. Gwiazdy zdradzają jak wygląda ich redakcyjne życie.

 

Nowa VIVA! z Karoliną Szostak na okładce od 23 lutego w kioskach.

Karolina Szostak
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Zobacz też: Schudła 20 kilogramów i pisze o tym książkę. My jednak wiemy, jaka jest tajemnica Karoliny Szostak

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.