Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

30 listopada 2015 22:30
1/6
Joanna Horodyńska w czarnej sukience je owoce  przy basenie, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
1/6

Ikona stylu, dziennikarka, stylistka - Joanna Horodyńska kończy dziś 40 lat! W marcu tego roku udzieliła w "Vivie!" szczerego wywiadu. Spytana o podejście do upływu czasu odpowiedziała:

Czuję się bardzo młodo. Myślę, że to mój najlepszy czas. Zawodowo robię bardzo dużo. Napisałam książkę, myślę o drugiej. Nie miałam w życiu lepszego momentu.

Mamy nadzieję, że dobra passa jeszcze długo jej nie opuści. Z okazji jej urodzin przypominamy odważną sesję z "Vivy!", która odbyła się na bajecznej wyspie Lanzarote.   

2/6
Joanna Horodyńska w kostiumie kąpielowym w basenie, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
2/6

Co Joanna Horodyńska  sądzi o modelingu? W "Vivie!" wyznała:

Dzisiaj myślę, że to jest trochę głupie zajęcie. Każda dziewczyna myśli, że zrobi karierę. Ja wchodziłam w modeling ze świadomością swoich ograniczeń. Obserwowałam, wiedziałam, że są dziewczyny lepsze ode mnie. Chyba podchodziłam do tego z taką mądrością, którą wyniosłam z domu, czyli rób to, w czym jesteś najlepsza. Wydaje mi się, że teraz jest więcej niebyt bystrych modelek. Ale to widać w oczach. Pustkę zawsze zobaczysz. Jest też dużo mądrych, bo mądrość w tym zawodzie jest bardzo potrzebna.

3/6
Joanna Horodyńska w kostiumie kąpielowym przy basenie, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
3/6

Stylistka słynie ze szczerych, często kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziennikarce "Vivy!" Joanna Horodyńska wyznała:

Wolę być wyrazista niż nijaka. To mój wybór. Lubię być zawsze przed szeregiem, nie iść z innymi. Od wielu lat mam tych samych przyjaciół. Nie potrzebuję dokładać do tego grona nikogo nowego.

4/6
Joanna Horodyńska w kostiumie kąpielowym przy basenie, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
4/6

Jaki Joanna Horodyńska  ma stosunek do nagości? W "Vivie!" wyznała:

Nigdy nie miałam problemu z nagością, byłam na trzech okładkach "Playboya". Pokazywanie ciała było dla mnie czymś naturalnych, tej otwartości nauczył mnie modeling. Lubię swoje ciało, jakiekolwiek ono jest.

5/6
Joanna Horodyńska na motorówce, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
5/6

W "Vivie!" Joanna Horodyńska wyznała, że jej mama nie rozumie jej zajęcia.

Moja mama często mówi: "A co ty, dziecko, robisz? Wybierasz ciuchy, pakujesz do tych toreb i co dalej?". Długo nie potrafiła w tę moją pracę uwierzyć.

Joanna Horodyńska karierę zaczęła w wieku 16 lat. Zaczęło się od tego, że koleżanki wysłały jej zdjęcie na konkurs i została zaproszona na casting. Co na to jej mama? Przeraził ją wybór takiego zawodu?

Jeszcze wtedy nie. Chodziło o kontrakt z niemiecką agencją. Myślała, że jeśli wyjadę, pójdę do szkoły za granicą. Miała taką wizję, a ja po prostu szłam w nieznane. Nie sądziłam, że coś z tego wyjdzie, i zazwyczaj nie wierzę, że spotka mnie coś pozytywnego. Jestem pesymistką. Ale dziś już nie traktuję tego jako coś złego, przyzwyczaiłam się do swoich czarnych myśli.

6/6
Joanna Horodyńska na łódce w czarnym kombinezonie, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
6/6

Joanna Horodyńska słynie z niepowtarzalnego stylu. Czy zawsze lubiła się wyróżniać? W "Vivie!" wyznała:

Zawsze się dziwnie ubierałam. W szkole nosiłam wzorzyste legginsy z za dużymi swetrami. Legginsy były w kropki, a sweter był w paski. Nikt tak się nie ubierał. Nosiłam na przykład męskie lakierowane buty, bo miałam bardzo dużą stopę, i do tego białe skarpetki.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.