Weronika Kostyra 24 lipca 2016 17:44
1/11
Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
1/11

Ola Kwaśniewska jechała do nas na sesję w bagażniku, Kasia Zielińska w Vivie! wyszła za mąż rok wcześniej, a za Kasią Cichopek jechaliśmy w góry. 

Sezon ślubny trwa. Każda młoda para ma inny pomysł na to, jak chce przygotować i przeżyć ten najpiękniejszy dzień w życiu.

 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, VIVA! wrzesień 2012 trwa.

 

To był najbardziej oczekiwany ślub w Polsce. Medialne trzęsienie ziemi.  Długo zastanawiali się, czy nie wziąć cichego ślubu za granicą. Uciec od podglądaczy. Lecz zwyciężył romantyzm. „Chcemy, żeby bliscy ludzie byli z nami w tym momencie”, mówili Ola i Kuba. 22 września 2012 roku Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach w Katedrze Polowej Wojska Polskiego NMP Królowej Polski powiedzieli sobie „tak”.

 

Ślubna sesja zdjęciowa Aleksandry Kwaśniewskiej była utrzymana w wielkiej tajemnicy. Wiadomo było, że niebawem odbędzie się ślub, więc paparazzi nie odstępowali jej na krok. Aby sesja zdjęciowa dla VIVY! mogła się udać, trzeba było posłużyć się podstępem. Aleksandra umówiła się na kawę w hotelu Sheraton w producentem sesji zdjęciowej Piotrem Wojtasikiem pod pozorem zwykłego spotkania. Zgodnie z oczekiwaniami na zewnątrz czekali na nią reporterzy. Dlatego ze spotkania bohaterka sesji wyjechała jednym z dwóch podstawionych samochodów w… jego bagażniku. Dodatkowo, by zmylić czujność ciekawskich, jeden z samochodów odjechał w prawo, drugi w lewo prosto do sadów jabłoniowych pod Grójcem, gdzie w spokoju powstały piękne zdjęcia autorstwa Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

 

Polecamy: Mija 60 lat od bajkowego ślubu Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako. Przypominamy zdjęcia pary

2/11
Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
2/11

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel,  VIVA! wrzesień 2008

 

To w górach po raz pierwszy Marcin powiedział Kasi, że ją kocha. W przeddzień jesieni, jak w dniu ich ślubu. Dlatego nie wyobrażali sobie innego miejsca na ślubną ceremonię. 20 września 2008 roku, w zakopiańskim kościele na Krzeptówkach, w obecności najbliższych, Kasia i Marcin powiedzieli sobie „tak”.

 

Katarzyna Cichopek: Dlaczego zdecydowaliśmy się pobrać w górach? Przyjeżdżałam tu z rodzicami, od kiedy pamiętam. Nauczyli mnie chodzić po górach i pokazali, jak je kochać. Monumentalne, surowe, tajemnicze, zawsze budziły mój szacunek. Były moim azylem. (...) Ślub jest scementowaniem związku i świadectwem na to, że kocha się bezgranicznie i dojrzale. Teraz już nie myślimy o sobie „Ja”, ale „My”.

 

Polecamy: To właśnie miłość - jeden z ulubionych bohaterów sesji zdjęciowych VIVY! 15 zakochanych par!

3/11
George Clooney i Amal Amaluddin na okładce Vivy!
Copyright @
3/11

George Clooney i Amal Alamuddin, VIVA! październik 2014

 

Niemożliwe stało się możliwe! Zakochany George Clooney porzucił życie wiecznego kawalera. Przysiągł miłość i wierność pięknej brytyjskiej adwokat libańskiego pochodzenia, Amal Alamuddin. Bajkowy ślub odbył się 27 września 2014 roku w Wenecji. Ale nie tylko Wenecja żyła tą ceremonią. Żył nią cały świat!

 

Polecamy: To właśnie miłość - jeden z ulubionych bohaterów sesji zdjęciowych VIVY! 15 zakochanych par!

4/11
Joanna Krupa i Romain Zago, Viva! lipiec 2013
Copyright @Ashley Barrett / KRIS KAN
4/11

Joanna Krupa i Romain Zago na okładce Vivy!, lipiec 2013

 

Joanna Krupa: To był mój wymarzony ślub. Wstałam rano bardzo szczęśliwa. Kiedy Romain ujrzał mnie kroczącą do ślubu w asyście mojego taty, omal nie upadł z wrażenia. Był mocniej zestresowany ode mnie.

 

130 gości stawiło się na ceremonii zaślubin Joanny i Romaina. Zgodnie z amerykańską tradycją, każdy z nich dostał prezent. A potem był szampan i szalone tańce. Ślub z przyjęciem kosztował ich prawie milion dolarów, na same kwiaty wydali 200 tysięcy. Ale nie żałują ani centa. Taka uroczystość zdarza się raz w życiu. Goście byli zachwyceni, bawili się do samego rana.

 

Polecamy: Mija 60 lat od bajkowego ślubu Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako. Przypominamy zdjęcia pary

5/11
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej z mężem na okładce, "Viva!" wrzesień 2008
Copyright @"Viva!"
5/11

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, VIVA! wrzesień 2008

 

Małgorzata Kożuchowska: Już rozumiem, co kiedyś mówiła mi mama. Że nad miłością trzeba ciężko pracować. Nie można się zagapić, odpuścić.

 

Polecamy: "Wiedziałam, że to jedyny, który mnie nie zawiedzie". Piękne zdjęcia ślubne Małgorzaty Kożuchowskiej

6/11
Angelina Jolie i Brad Pitt, Viva! wrzesień 2014
Copyright @David James /GETTY IMAGES/ HELLO! MAGAZINE/ GALLO IMAGES POLAND
6/11

Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce Vivy!, wrzesień 2014

 

Na to „tak” czekał cały świat. Dwie największe gwiazdy show-biznesu – królewska para kina Angelina Jolie i Brad Pitt 23 sierpnia 2014 roku złożyli przysięgę małżeńską. Na uroczystość we francuskim zamku zaproszono tylko 20 osób! Najważniejszymi gośćmi były dzieci. Najstarsi synowie, Maddox i Pax, prowadzili mamę do ołtarza. Zahara i Vivienne rzucały płatki kwiatów zebrane w ogrodzie. Shiloh i Knox podawali obrączki. Nastrój był swobodny, rodzinny.

 

Suknię ślubną zaprojektował Luigi Massi, główny krawiec Atelier Versace.  Angelina wymyśliła, żeby umieścić na niej rysunki swoich dzieci. Luigi naszył je na materiał.

 

Polecamy: Mija 60 lat od bajkowego ślubu Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako. Przypominamy zdjęcia pary

7/11
Ewa Chodakowska na okładce Vivy!, wrzesień 2013
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
7/11

Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013

 

Ewa Chodakowska wyszła za Lefterisa Kavoukisa z miłości, ale… szybciej, niż planowała. To był głośny ślub. I rzeczywiście taki miał być!

 

Ewa Chodakowska: Od Joasi Przetakiewicz otrzymałam propozycję, czy nie chciałabym ogłosić otwarcia mojej fundacji na pokazie La Manii i wystąpić w sukni panny młodej. Pomyślałam, że to może być piękna inicjatywa, ale sprawdzi się tylko wtedy, kiedy będzie prawdziwa. Spojrzałam wtedy na narzeczonego i zobaczyłam uśmiech w jego oczach.

 

Polecamy: Najpiękniejsze zdjęcia Ewy Chodakowskiej z sesji dla VIVY!

8/11
Agata i Piotr Rubik, VIVA! czerwiec 2008
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
8/11

Agata i Piotr Rubikowie, VIVA! czerwiec 2008

 

Agata i Piotr Rubikowie pobrali się osiem lat temu i nadal są wzorem małżeńskiego szczęścia. Oboje wyznają zasadę, że „tak” mówi się tylko raz. Z domów wynieśli przekonanie, że w życiu najważniejsze są miłość i rodzina. I gdy dwoje ludzi spotka się i pokocha, nie mogą zmarnować takiej szansy. Piotr w prezencie ślubnym skomponował dla Agaty piosenkę „Most dwojga serc”, która brzmi: „Wybuduję most nad najszerszą z rwących rzek, abyś mogła przejść na mój brzeg”.

 

Polecamy: „Most dwojga serc”. Wyjątkowa sesja ślubna Agaty i Piotra Rubików. Po raz pierwszy w internecie!

9/11
Monika Zamachowska, Viva! maj 2014
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
9/11

Monika Zamachowska, VIVA! maj 2014

 

– Na czym chcesz zbudować to małżeństwo?
Monika Zamachowska: Na miłości, na przyjaźni, na bliskości, również intelektualnej. Mój tato powiedział, że Zbyszek jest moim pierwszym prawdziwym partnerem intelektualnym. Czytamy te same książki, komentujemy te same artykuły w gazetach, rozumiemy się bez słów. Ale żeby była jasność, czasem się kłócimy. Ja jestem zołzą, a Zbyszek jest uparciuszkiem. Poza tym on się nie nadaje do roli „yes-mena”, czyli że ja coś planuję, załatwiam, a on mówi: „Aha, dobrze, kochanie, tak zrobimy”. O, nie! Zbyszek musi czuć, że bierze udział w każdej decyzji, nawet najdrobniejszej.

 

Polecamy: "Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”. Rocznica ślubu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

10/11
Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz
Copyright @Viva! nr 14 z 30.06.2005
10/11
11/11
Katarzyna Zielińska, Viva!, okładka
Copyright @Viva! nr 3/2012 z dnia 2 lutego 2012 r.
11/11

Katarzyna Zielińska, VIVA! luty 2012

 

Prowokacyjna sesja zrobiona na rok przed właściwym ślubem była odpowiedzią na nieustające pytania dziennikarzy o ślub aktorki.

 

Piotr Najsztub: Co z sezonem na śluby? Zdążysz?

Katarzyna Zielińska: "Uczestniczę" w tym sezonie, w tym wariactwie bez mojej wiedzy i zgody. Dlatego zrobiłam sobie takie zdjęcia, jak te obok, bo czara pod tytułem "Zielińska wychodzi za mąż!" już się przelała.

 

Prawdziwy ślub Kasia wzięła dopiero 3 sierpnia 2013 roku.

 

Polecamy: To właśnie miłość - jeden z ulubionych bohaterów sesji zdjęciowych VIVY! 15 zakochanych par!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.