Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Mazur pobiła rekord Tańca z gwiazdami. Sprawdź, ile zarobiła na udziale w show!

Takiej wygranej w tym programie jeszcze nie było!

Gabriela Czernecka 20 maja 2019 16:49
	Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

Finał kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami już za nami. Do ostatniego odcinka edycji tanecznego show dostali się Tomasz Gimper Działowy i Joanna Mazur, a walka między nimi była wyrównana. Do samego końca nie było wiadomo, kto sięgnie po Kryształową Kulę. Ostatecznie Taniec z Gwiazdami wygrała Joanna Mazur! Niewidoma sportsmenka zdobyła nie tylko trofeum ale i 100 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko. Ile zarobiła za udział w tanecznym programie? Ta kwota robi wrażenie!

Ile Joanna Mazur zarobiła w Tańcu z Gwiazdami?

Finał dziewiątej edycji Tańca z Gwiazdami był wyjątkowo emocjonujący. Decyzją telewidzów wygrała Joanna Mazur, niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Sportsmenka była niezwykle poruszona. Otrzymując Kryształową Kulę oraz 10 tysięcy złotych, a także nagrody od sponsorów, podziękowała wszystkim tym, którzy na nią głosowali. Super Express podsumował właśnie udział Joanny w tanecznym show pod kątem jej zarobków.

Według serwisu, za każdy odcinek Joanna Mazur otrzymywała około trzech tysięcy złotych. Po jednym z odcinków, w którym sportsmenka pokazała, jak wygląda jej mieszkanie w krakowskim akademiku, internauci nie zawiedli i zaczęli organizować zbiórki dla mistrzyni. Z tych ostatecznie udało się uzbierać około 300 tysięcy złotych. Do tego doszło także mieszkanie, jakie zafundował jej jeden z biznesmenów, warte około pół miliona złotych. 

Super Express szacuje, że ostatecznie za udział w Tańcu z Gwiazdami Joanna Mazur zarobiła milion złotych! Myślicie, że to dużo?  

Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. BArtek Wieczorek / LAF AM

Joanna Mazur, VIVA! kwiecień 2019
Fot. Bartek Wieczorem/ LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.