Fot. Edyta HErbuś na okładce Vivy
VIVA! Tylko u nas

Szczęśliwa Edyta Herbuś na okładce "Vivy!"

Pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim

barbie 23 października 2012 19:17
Fot. Edyta HErbuś na okładce Vivy

Rozstanie Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego było zaskoczeniem dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że ta na pozór idealna para zakończy swój związek tak szybko. Kto zawinił? Dlaczego doszło do rozstania? O tym wszystkim Edyta po tygodniach milczenia postanowiła opowiedzieć na łamach magazynu "Viva!".

Szczera rozmowa została zilustrowana piękną sesją zdjęciową. Na okładce Edyta uśmiecha się i pozdrawia czytelników. Zachęca was do kupienia jej zwierzeń?

Zobacz: Samotna Edyta Herbuś na okładce "Party"

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.