Fot. Edyta HErbuś na okładce Vivy
VIVA! Tylko u nas

Szczęśliwa Edyta Herbuś na okładce "Vivy!"

Pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim

barbie 23 października 2012 19:17
Fot. Edyta HErbuś na okładce Vivy

Rozstanie Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego było zaskoczeniem dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że ta na pozór idealna para zakończy swój związek tak szybko. Kto zawinił? Dlaczego doszło do rozstania? O tym wszystkim Edyta po tygodniach milczenia postanowiła opowiedzieć na łamach magazynu "Viva!".

Szczera rozmowa została zilustrowana piękną sesją zdjęciową. Na okładce Edyta uśmiecha się i pozdrawia czytelników. Zachęca was do kupienia jej zwierzeń?

Zobacz: Samotna Edyta Herbuś na okładce "Party"

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.