Beata Tadla i Jarosław Kret
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
TYLKO U NAS

„Delektujemy się naszym gniazdkiem”. Beata Tadla i Jarosław Kret na okładce VIVY! Po raz pierwszy razem!

J G 4 maja 2016 12:45
Beata Tadla i Jarosław Kret
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Debiut na okładce i pierwszy wspólny wywiad - Beata Tadla i Jarosław Kret są bohaterami nowego numeru VIVY! I opowiadają o swojej miłości na przekór światu. Nikt nie wierzył, że ten związek przetrwa, a tymczasem oni urządzili wspólny dom.

- Tabloidy zadawały pytanie, czy nasz związek się utrzyma, bo jestem Piotrusiem Panem - mówi Jarosław Kret. - Nigdy nie myślałam o Jarku przez pryzmat jego przeszłości  - dodaje Beata Tadla.

Jedna z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie pokazuje, jak żyje i jak się kocha (Polecamy: „I Kret zbaraniał…”. Na co Beata Tadla poderwała Jarosława Kreta? Para o początkach miłości) Podczas rozmowy z Krystyną Pytlakowską mówili o sobie, dzieciach i uczuciu, które ich połączyło. Jesteście ciekawi tej rozmowy? Majowa VIVA! nr 9/16 do kupienia już od 5 maja.

 

Tymczasem mamy dla Was na zachętę film z naszymi bohaterami. Nagraliśmy parę podczas ich codziennej, prywatnej rozmowy. Tak blisko nich nie był chyba jeszcze nikt!

 

Polecamy także: Beata Tadla z synem na okładce VIVY! Dziennikarka zdradziła w wywiadzie, jaką jest mamą i jakie są relacje między jej synem Jaśkiem i ukochanym Jarosławem Kretem.

 

Julia Pietrucha, Krzysztof Gojdź, Krystyna Sienkiewicz i Kendall Jenner w nowej VIVIE!

Oprócz wywiadu z okładkową parą w numerze wiele niespodzianek. Kendall Jenner nie chce być częścią rodzinnego reality show Kardashianów. Julia Pietrucha będzie śpiewać. Krzysztof Gojdź zdradza, czy sam używa botoksu, a Krystyna Sienkiewicz pokazuje jak teraz żyje. Henryk Gołębiewski z rodziną w poruszającej rozmowie o utracie najbliższych, ciężkiej chorobie, żonie i córce oraz filmowych rolach. A także: reportaż z Puszczy Białowieskiej, trendy w modzie i sezonie na grillowanie. Zapraszamy!

 

Polecamy też: „Gdy go zobaczyłam, oblałam się rumieńcem. To mi zostało do dzisiaj”. Jaki jest mąż Julii Pietruchy?

 

Majowa VIVA! z Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem na okładce od 5 maja w kioskach. A z tym wydaniem miła niespodzianka (zobaczcie niżej).

Beata Tadla i Jarosław Kret
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Majowe wydanie VIVY! do kupienia również z książeczką z płytą CD z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach z filmu #Wszystkogra (za 29,90 zł). Polecamy!

płyta z piosenkami #wszystko gra
Fot. materiały promocyjne

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.