Fot. viva.pl
VIVA! Tylko u nas

Przybylska PIERWSZY RAZ z dziećmi na okładce

Podobne do niej?

7 grudnia 2011 13:09
Fot. viva.pl

Okres świąt to czas, w którym nierzadko można się zaskoczyć. Słynąca z propagowania rodzinnych tradycji Ania Przybylska, razem ze swoimi dziećmi wzięła udział w świątecznej sesji magazynu "Viva!", która do kiosków trafi już jutro. To pierwszy raz kiedy aktorka pokazała własne pociechy na okładce. Dotychczas słynęła raczej z pozowania ze swoim przystojnym mężem piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem.


Rok temu w bożonarodzeniowej sesji "Vivy" pojawiła się Doda z mamą, Wandą Rabczewską. W tym roku ich miejsce zajęła niekompletna rodzina Przybylskiej. Z okładki magazynu uśmiecha się do nas Ania z 9-miesięcznym synem Jankiem, 9-letnią Oliwią i 6-letnim Szymonem. Zapytana o to, czy trójka dzieci to nie za dużo, powiedziała:


- Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie „Poszukiwany poszukiwana” z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym – sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny.


Która okładka (rodzinka) ładniejsza? Doda z mamą czy Przybylska z dziećmi?


 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.