Konrad Szczęsny 30 września 2016 16:37
1/11
Anna Mucha
Copyright @Magda Wuensche
1/11

Anna Mucha jest uważana za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wszystko dlatego, że umie wytworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów oraz tworzy z Marcelem Sorą szczęśliwy związek. Razem wychowują dwójkę dzieci: Stefanię i Teodora. Jednak coraz częściej była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego nazywana jest celebrytką. Zarzuca się jej brak ról w filmach i ambitnych serialach, próżne bywanie na imprezach oraz wypowiadanie się w telewizjach śniadaniowych na każdy możliwy temat. Zgadzacie się z tymi opiniami? W naszej galerii możecie zobaczyć, jakie role odgrywała aktorka w sesjach dla "Vivy!".

2/11
Anna Mucha, Viva! grudzień 2009
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
2/11

Anna Mucha debiutowała w wieku 10 lat u jednego z najbardziej uznanych polskich reżyserów - Andrzeja Wajdy w filmie „Korczak”, gdzie zagrała jedną z wychowanek tytułowego bohatera, Sabinkę.

3/11
Anna Mucha, Viva!
Copyright @ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
3/11

Natomiast przełomem w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie samego Stevena Spielberga. Chodzi oczywiście o słynną „Listę Schindlera”.

4/11
Anna Mucha, Viva!
Copyright @ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
4/11

Pojawiła się także w kultowych polskich produkcjach, takich jak „Panna Nikt”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Młode wilki 1/2”.

5/11
Anna Mucha, Viva!
Copyright @ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
5/11

Jednak od jakiegoś czasu mówi się o niej bardziej jako o celebrytce niż aktorce. Rola w filmie „Pitbull. Nowe porządki” była jedną z niewielu ról filmowych w jej karierze w ostatnim czasie.

6/11
Anna Mucha
Copyright @Kuba Dąbrowski
6/11

Najbardziej znana jest z tej w telenoweli w „M jak miłość”, w którą wciela się od 2003 r.

7/11
Anna Mucha, Viva!
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
7/11

Złośliwi zarzucają Annie Musze, że sukces zawdzięcza głównie związkowi z Kubą Wojewódzkim, z którym tworzyła parę od 2003 do 2007 r. oraz wygranej w X edycji „Tańca z gwiazdami” w 2009 r.

 

8/11
Anna Mucha, Viva! październik 2011
Copyright @Marlena Bielińska
8/11

Niektórzy wytykają jej także, że wielokrotnie negatywnie wypowiadała się o dzieciach, jednak gdy związała się z Marcelem Sorą i urodziła córkę Stefanię oraz syna Teodora, z macierzyństwa uczyniła dochodowy biznes.

9/11
Anna Mucha, Viva!
Copyright @ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
9/11

Założyła portal mamadu.pl o tematyce parentingowej i z chęcią opowiadała o urokach macierzyństwa i rodzicielstwa w telewizjach śniadaniowych.

10/11
Anna Mucha i Marcin Bosak, VIVA! luty 2005
Copyright @Robert Wolański
10/11

Trudno odmówić jej jednak popularności: każdy news z życia aktorki jest chętnie komentowany w Internecie. Ona zaś lubi wywoływać kontrowersje swoimi wypowiedziami i nie boi się poruszać trudnej tematyki.

11/11
Anna Mucha
Copyright @Magda Wuensche
11/11

Na okładkach "Vivy!" mogliśmy podziwiać ją kilka razy: m.in. w 2004, 2009 czy 2011 r. (słynna sesja ciążowa). To zdjęcie pochodzi z sesji z roku 2004 r.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.