14 marca 2016 14:14
1/7
Anna Guzik w trenczu
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
1/7

Anna Guzik urodziła bliźniaczki! Aktorka i jej mąż Wojciech Tylka, którego poznała na kursie jazdy na snowboardzie 3 lata temu, właśnie zostali szczęśliwymi rodzicami. Dzieci potrafią wywrócić życie do góry nogami. A jaka była jako ledwie trzydziestoletnia singielka? Przypomnijmy, co wyznała w VIVIE! W 2008 roku. I jak zaprezentowała się w obiektywie Piotra Porębskiego.

 

Macierzyństwo to czas przełomowy, i często trudny, zwłaszcza w show-biznesie. Jednak mamy nadzieję, że po urlopie macierzyńskim Anna Guzik szybko wróci do pracy i zobaczymy ją na ekranach w kolejnej odsłonie. W wywiadzie z 2008 roku powiedziała, że w pracy aktor zawsze czerpie z własnych doświadczeń.

Anna Guzik: Miłość jest motywacją wszystkich naszych działań. By być dobrą aktorką, trzeba mieć w sobie dużo miłości.

 

I dużo przeżyć?

Anna Guzik: Tak. I tęsknotę, i pragnienia. Cały czas trzeba pragnąć. W aktorstwie w dużej mierze opieramy się na swoich uczuciach i wyobraźni.

 

Rodzicami w ostatnim czasie zostali też juror z "Tańca z gwiazdami" Michał Malitowski i jego partnerka Joanna Leunis. Zobaczcie: Michałowi Malitowskiemu i Joannie Leunis urodziła się córka Lija. Przypominamy ich piękną sesję, która powstała, gdy Joanna była w ciąży!

 

2/7
Anna Guzik w czarnej bluzce
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
2/7

Anna Guzik o niespodziewanej popularności, i miłości.

 

– Podejrzewała Pani kiedyś, że będzie bohaterką takich prasowych enuncjacji? Że cała Polska będzie się emocjonowała tym, czy ma Pani faceta, czy nie?

Anna Guzik: Nigdy. Może zacznę przyjmować zakłady bukmacherskie? Otworzę stronę www.zaklady@guzik.pl i zbiję grubą kasę?

– Mężczyźni pewnie żyć Pani nie dają?

Anna Guzik: Nie mogę narzekać. Jestem romantyczką. Wierzę w miłość na całe życie.

 

Polecamy też: Anna Guzik wygląda lepiej na co dzień niż na imprezach? Te zdjęcia mówią same za siebie!

3/7
Anna Guzik w różowej satynowej bluzce
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
3/7

Anna Guzik o życiowych zmianach:

Całe życie zmieniamy się przez doświadczanie, poznawania, odkrywanie. Już teraz widzę to po sobie. Stałam się spokojniejsza, mniej impulsywna. Złagodniałam, choć moi koledzy z teatru pewnie się uśmieją, czytając te słowa (śmiech).

 

Polecamy też: Anna Guzik ucieka z Warszawy na czas ciąży! Gdzie zamieszka?

4/7
Anna Guzik gołe nogi
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
4/7

Anna Guzik jaka jest?

 

Na pewno nie jestem dziewczyną z sąsiedztwa. Ci, którzy mnie naprawdę znają, wiedzą, jaka jestem. - wyznała w wywiadzie. To znaczy?

Zmienna, różnorodna, nieprzewidywalna… - dodała.

 

 

Polecamy też: Anna Guzik wierzy w miłość

5/7
Anna Guzik w fioletowej bluzce i czarnych majtkach
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
5/7

Anna Guzik o przełomowych momentach w życiu: Jest taki moment, kiedy się robi analizy. U mnie to były 30. urodziny.

 

W moim życiu najgorsze.

Anna Guzik: Tak? A ja miałam świetną imprezę, szaleliśmy z przyjaciółmi do rana. Ta „magiczna” trzydziestka zmusiła mnie jednak trochę do przemyśleń. Spojrzałam na siebie z perspektywy 10 lat. Byłam zaskoczona zmianami, jakie we mnie zaszły. Tych zmian nie zauważa się tak z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc. A potem okazuje się, że minęła cała epoka, cały etap, bardzo ważny. Poklepałam wtedy siebie po plecach: jest dobrze. I to było dla mnie zaskoczenie, bo ja zazwyczaj wymagam od siebie bardzo dużo i rzadko sama siebie chwalę.

 

Polecamy też: Dziś kończy 59 lat. Ryszard Kalisz - doświadczony polityk i młody tata. Przypominamy sesję z synkiem

6/7
Anna Guzik w różowej satynowej bluzce
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
6/7

Czy Annie Guzik zależy na opinii innych?

 

Na opinii rodziny i przyjaciół – bardzo. Ale nie mogę przejmować się wszystkimi opiniami, bo zwariuję. Miałam niedawno rozmowę z przyjacielem, który powiedział mi: „Jeśli będziesz wszystko brała do serca, przegrasz. Słuchaj tylko mądrych ludzi”. Przyjmuję więc krytykę, ale tylko konstruktywną, np. że tę rolę powinnam zagrać inaczej, mieć inny kostium itd. Oczywiście zawsze na początku się wściekam, ale potem analizuję argumenty i bardzo często robię zmiany.- wyznała w VIVIE!

 

 

Polecamy też: Michałowi Malitowskiemu i Joannie Leunis urodziła się córka Lija. Przypominamy ich piękną sesję, która powstała, gdy Joanna była w ciąży!

 

 

7/7
Anna Guzik siedzi na scenie z pochyloną głową
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
7/7

 Anna Guzik o życiowych planach: W planowaniu raczej nie byłam nigdy dobra. Aktorką zostałam przez przypadek i dzięki intuicji. Poza tym zawsze pozostaje w życiu przestrzeń absolutnej wolności, do której dostęp mają tylko anioły. Robię to, co mogę, najlepiej jak potrafię, reszta nie zależy ode mnie. Teraz jednak, gdy już jestem dojrzalsza, zaczynam myśleć bardziej długofalowo. Przyglądam się losom ludzi i zastanawiam się, czyja kariera mi się podoba.

 

– Czyja na przykład?

Anna Guzik: Janusza Gajosa, Krystyny Jandy. Kiedyś kochałam się w Janku Kosie z „Czterech pancernych”.

 

Polecamy także: Margaret: „Poradziłam sobie z najbardziej doskwierającymi kompleksami”. Jakie to były kompleksy i jak się ich pozbyła?

 

 

TAGI #Anna Guzik

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.